Pogledaj jedan post
Old 20.09.2008., 22:56   #20
evo moje priče.5+2 (nedjelja),oskudno krvarenje i bolovi u trbuhu,odemo na hitnu,doktor me pregleda i napravi uzv.kaže da će biti sve ok,dao mi je utrogestan,neka mirujem i za dva dana opet na uzv.krv je prestala ali imam smeđi iscjedak.dolazim na taj uzv,srčeko kuca i kaže doc neka mirujem i da dođem za 8 dana na uzv.ja došla,tada bila 6+5 i kaže dok hematom.ja naravno uplašena,rekao mi i dalje utrogestan i strogo mirovanje.to sam stvarno shvatila ozbiljno,jedino sam išla na wc i ručati,da se ne ukočim.kada sam za dva tjedna došla na uzv hematoma više nije bilo.pretpostavila sam da je otišao jer više nisam imala onaj iscjedak. od tada moja trudnoća je super.ja bi na tvom mjestu strogo mirovala i kako suncica kaže potražila još jedno mišljenje.prije toga nisam ni znala šta je hematom u trudnoći niti sam znala da ga mnoge cure imaju.budi pozitivna,ja sam eto bila jako pozitivna i vjerovala da će sve biti u redu,eto za 8 dana mi je termin.od srca ti želim da tvoj hematom što prije nestane i da uživaš u trudnoći.
enigmatic is offline  
Odgovori s citatom