Tema: Željko Sabo
Pogledaj jedan post
Old 07.06.2009., 20:43   #7
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
pa ljudi mili vi meni definitivno niste jasni. skepticni, nitko vam ne pase, bio ob lijevi ili desni.

zeljko sabo je korektan, posten covjek. branitelj koji je prosao srpske logore, oprostio svima, zivi bez gorcine u sebi, ne osvrce se u proslost kao primjerice neki vrli forumasi kojima nije dosadilo mantrati ko s ekome vise naebo predaka u blizoj ili daljnjoj proslosti i koji jos uvijek s gustom raskapaju grobove i prebrojavaju kosti, misleci pri tome da su strahovito zanimljivi s tim naklapanjem.

zeljko sabo je covjek koji zeli nesto napraviti za svoj grad, ne libeci se pri tome traziti pomoc od svih stranaka u gradu. i svaka mu cast na tom pokusaju. osobno, vjerujem da ce nesto napraviti ukoliko mu zlobnici iz njegovih vlastitih redova ne pocnu bacati klipove pod noge. vukovarci kojih ovdje ima znaju od koga bi se to moglo zeljku dogoditi, isto tako se jako dobro zna kohga je sdp u vukovaru htio staviti na zeljkovo mjesto. ok, zeljko se godinama borio na svoj nacin, odnio pobjedu na izborima u gradu. osobno, iskreno mu cestitam i zelim da sve svoje planove sprovede u djelo.


vukovarcima i njihovim strankama i strancicama koje su strahovito vazne same sebi na lokalnoj razini bilo bi najpametnije da zaborave osobne interese i sveopcu netrpeljivost, neka se svi skupa uhvate za ruke i na celu sa sabom nek se dohvate posla i ucine nesto sami za sebe, svoj grad i zupaniju. a hrvatsku zlobu, jal i zavist ostaviti na stranu. bas kao i lijenost i suvisno mudrovanje i prebrojavanje krvnih zrnaca svakome.

zeljko, ne daj se!

( kampanja je hvala bogu gotova, sad ce biti malo mira)
ovo je sve istina i ja isto željku sabi želim sve najbolje i neka ovaj grad odvede u bolja vremena.ali ono što mene zanima jest kako je izborom sabe Vukovar napokon postao normalan grad?do kakvog normaliziranja odnosa će doći sada i kako će sada nestati podijeljenosti u gradu?to se stalno ponavlja kroz medije od dana kada je on pobijedio na izborima.i tu dolazimo do kukića kojeg je i sabo spomenuo danas u negativnom konteksu.taj čovjek je građanin Vukovara i glasać.četnik koji je razarao ovaj grad.takvi su i sabini prijatelji kojima je oprostio(svaka mu čast na tome).sada mene zanima do kakve normalizacije će doći sa tim četnicima?osim što ćemo ako Bog da svi raditi u nekoj uspješnoj tvrtki koju će sabo ako Bog da dovesti u Vukovar.
torrio is offline  
Odgovori s citatom