Pogledaj jedan post
Old 02.11.2015., 19:25   #61
Quote:
black fairy kaže: Pogledaj post
Ali onda i ti ne možeš vidjeti seen kod svojih poruka što šalješ.

meni je najbolje kad isključe seen, a ostave kad su bili online, preprozirno, što nije bolje isključiti kad si zadnji put bio online, a poruke i tako možeš pročitati bez da klikneš na njih. Ovako maknu seen, a idu na Viber ili Whatsapp i skužiš da namjerno nisu pročitali poruke. To mi je glupo i to ne radim, ako mi se ne da dopisivati isključim kad sam zadnji put bila i to je to.

Inače nemam ništa protiv toga, ja bih da se sve poruke mogu poništiti tj. otkazati prije nego ih druga osoba pročita.
Stanje i trendovi u komunikaciji di je ovako nesto postalo normalna tema o kojoj se kontemplira i raspravlja, pa jebem ti i Fb, i Viber i Vocap i sve. Ko me treba, ima broj mobitela, i nek nazove ili posalje poruku ako se ne javljam. Neke spike "javio sam ti na Viber a vidio sam da si seen-ala i nisi odgovorila i blablabkablabal"
Sere mi se od silnih aplikacija i smartfonova, sve imas sav si predostupan, i onda ti mobitel čim upališ mrežu crkne za 3 sata jer rikne baterija, i ak zapneš silovan u kanalu moš se jebat jer nemoš zvat u pomoć, jer ti je Viber pojeo bateriju.
__________________
"Yin needs a Yang,not another Yin.Yin Yang is harmony, Yin Yin is...a name for a panda"
sonja:) is offline