Pogledaj jedan post
Old 18.08.2016., 20:32   #58
Quote:
Focal84 kaže: Pogledaj post
Nisam htio o razlozima eventualne rastave, ali moram odgovorit..
Bio sam pasivan. Često nisam htio pricuvati djecu kada bih dosao s posla da ona ode sama u trgovinu npr, nego je to obavljala s djecom. Na rodjendane sam isao puncu, punici, sogorici iz njene obitelji. Ostale rodjendane daljne rodbine ona je "odradjivala" sama s djecom. To je tako bilo jer je tako islo.. Znala je prigovorit ili pitat zasto ne idem; ne da mi se i to je bilo to. Cesto mi se tako nije dalo ic setat s njima do grada, do igralista u susjedstvu i sl. Kada bi trebalo nesto kupit (meni) sibnem joj sms da kupi to i to kad bude isla s posla. Kada bi sebi kupila npr cipele (kojih ima realno prepun ormar) prigovarao bih. Htjela bi u kino, sto cemo ic u kino ako imam 1500 filmova na hdd..
To su ti i takvi razlozi razvoda. Ima li jos netko da misli kako ja to nisam u stanju popravit doslovno PREKO NOĆI!?
Kupi zeno 5 pari cipela, idemo u setnju, idemo po rodjendanima, idemo nepozvani u svatove ako treba..
Vjerujem da si sposoban promijeniti se preko noći, ali na dulji rok? Mijenjaš se na silu pod prijetnjom razvoda.

Ovo boldano - kako procjenjuješ svoje sposobnosti da se sam brineš za djecu ako budu dodijeljena tebi? Imaš li dovoljno elana za to?

Inače, mislim da je djetetu koje kreće u prvi razred to dovoljna promjena i mogući izvor stresa, a tek još razvod roditelja, promjena prebivališta.... Užas. Samo da se vas dvoje uspijete civilizirano dogovoriti....
Salammbo is offline  
Odgovori s citatom