Pogledaj jedan post
Old 18.09.2017., 00:27   #2784
Quote:
B.B2 kaže: Pogledaj post
Dragi moji, evo mene opet da ne bi ispalo da sam vas zaboravio
Ovaj put imam novu nedoumicu, odnosno nedoumicu vezanu za novog tipa (khm da, novog, suzdržite se od smijanja molim lijepo )
Dakle, dan nakon mog zadnjeg posta na ovoj temi i kad mi je ovaj stari napokon malo pao u očima (odnosno kad sam napokon skinuo ružičaste naočale u vezi njega), otišao sam na jedan projekt gdje smo se mi mladi iz manje-više cijele Hrvatske malo podružili i radili zajedno. Čim sam došao tamo, ugledao sam jednog dečka koji mi je odmah upao u oko, ali s obzirom da sam zaključio da je hetero, jednostavno nisam previše obraćao pažnju na njega. Igrom slučaja, nekako sam počeo razgovarati s njim i tako smo mi završili družeći se cijelu večer uglavnom sami nas dvojica. Dosta smo razgovarali i tako sam skužio da mi je donekle sličan i da je velika dobrica što je meni preslatko, bad boysi mi nikad nisu bili napeti. I eto, kako mi se odmah svidio fizički (ipak je to najbitnije u početku), a zatim i karakterno, tako sam si ja budala ponovo dao prostora da mi neki hetero dečkić uđe u glavu. Kad smo završili s tim projektom, potražio sam ga na fejsu na osnovu onoga što mi je rekao o sebi, našao ga i dodao. Prihvatio je zahtjev sutradan i onda je on mene dodao na instagramu, pa sam ja uzvratio praćenje.
E sad, sudeći po svemu, on je 95% hetero (sportaš, muško društvo i 'muški interesi', moj prvi dojam o njemu...) i nastavim li ovako, ponovit će se priča s ovim starim (koji mi je usput skoro skroz ispario iz glave, novi je 'iskoristio' trenutak dok mi je stari malo pao u očima ). Ja sam to skužio i ovaj put želim bar nešto probat iako sam siguran da će bit fail, ne želim samo kukat i ne činit ništa.
Sad dolazimo do ovog glavnog: želim mu se javit, al ne znam ni kako ni kad ni šta da kažem, pa se nadam da ćete mi vi moći dati neke pointerse
Ako hoćeš to skužit najbolje ti je pratit oči. Dakle kad prođe zgodan muškarac ili zgodna žena gledaj na koga mu padaju oči i to bi ti trebalo dosta toga reć jer ljudi to teško kontroliraju, e sad ni to ne treba bit 100% ali daje neki obris.
Ako ćeš mu se javljati, prati jel zainteresiran za priču a to ćeš lako skužit kroz neki razgovor od dan-dva
Sretno!
thelux is offline  
Odgovori s citatom