Pogledaj jedan post
Old 05.03.2009., 13:36   #19
Quote:
Top gun freak kaže: Pogledaj post
Zdravo,zanimam se za zanimanje vojnog pilota.Idem u 3.raz IV.Gimnazija(jezična) i znam da je za upis na faks potrebna dobra ocjena iz matke,fizike i engleskog.Sad je problem što ja imam iz matematike 3,fizike 4 i engleskog 4 iako znam da to matku znam bolje i sad me je frka jel to dovoljno za upis za pilota,ili tam idu sam s prosjekom 4.5 i vise...Što je najgore znam da je nasa skola bolja od večine škola u Hrvatskoj...Ne brinem se previše za probleme s vidom,dioptrija mi je -0.20.Evo pa vas ovim putem molim da me uputite jeli imam šanse za upis..!!!
moj dečko je završija srednju turističku šklu i poslje nije iša na fakultet. kada su ga zvali u vojsku otišao je na testiranje i imao je izvanredne rezultate pa su mu oni tamo ponudili sami da dođe na testiranje za vojnog pilota. testiranje ti nije lako. on je otišao u Zg u neku vojarnu gdje su se održavala testiranja. IQ test, više testova motorike, test refleksa, psiho test, testovi percepcije, simulator....sve i svšta, nemogu se sada točno sjetiti svih. ti testovi su trajali 3,4 dana. na kraju su sve testove prošli on i još jedan(od cijele Hrvatske). baš kada je mislio da je primljen našli su mu 2 promila daltonizma na jednom oku i zbog toga je odbačen. bad luck, what can I say...
u svakom slučaju, samo ti želim reći da ti je ovo jedan od načina da postaneš pilot a da ne ideš na fakultet.
I.N.E.S. is offline  
Odgovori s citatom