Pogledaj jedan post
Old 15.04.2011., 19:02   #276
Quote:
lulalo kaže: Pogledaj post
nasuprot njemu dr. Cerskov od pocetka ima stav koji me zabrinjava, salje me patolozima trudnoce..ne otvara mi trudnicku knjizicu("jer je jos rano.."), ok, 8 tjrdana...smatra me visoko rizicnom trudnicom, a kada sam dosla samo da mi napise nalaz jer je bio potreban za bolovanje, cekam sat i 20min, da bi mi trzila prosli nalaz..trazi da u medjuvremenu dok mi suprug donese stari nalaz iz auta (1minutu sve skupa) primi drugu pacijenticu..a dok sam ja sjedila kod nje obavlja privatni razgovor koji traje najmanje 3-5minuta...i kada sam joj rekla da ne zelim , tj. da sam ja kao neka trudnica koja treba mirovati ..i sl..a ovdje sam svaki 2 dan i izmedju ostalog da sam cekala sat i 20 minuta ..ona spominje Milinovica i da se tamo zalim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!e ovo je preslo sve granice!
s!
Prvo, sretno! Imala sam hipotireozu i išla u Vučinovića (pretpostavljam i ti?) , sve je super prošlo po tom pitanju. Inače,i nije neka filozofija kod hipotireoze i trudnoće-redovito vadit tsh i povećavati dozu hormona . Problem je ako se ne skuži, što biva kad se u trudnoći javi prvi put...Ja sam imala od prije taj problem i sama sam vadila, često privatno taj tsh i tražila da mi daju terapiju. Nemoj čekati-ako te otpile sestre na šalteru da je gužva, mene su htjeli da čekam trudna tri mjeseca s lošim nalazima!! Jer doktora nije bilo. S obzirom da se tu nema što nego korigirati terapija, tražila sam drugoga, jednom i na hitnu išla jer je nalaz podivljao, a nitko me nije mogao primiti, ni privatno tih dana...
Što se ginekologinje tiče-koliko shvaćam nisi ponijela stare nalaze (a nosi ih, moraš, sve i uvijek što je vezano za trudnoću-ne znam zašto, ali oni tamo ništa nemaju) i u međuvremenu je žena primila drugu pacijenticu? Pa nisi valjda mislila da će tebe čekati prekriženih ruku?
Sorry, ali nisi jedina tamo s problematičnom trudnoćom, zar je u redu da druge žene koje isto vjerojatno moraju mirovati čekaju jer si ti nešto zaboravila...to je moglo potrajati...
Inače, ne znam što bih ti rekla o toj doktorici (meni je nekad bila super, nekad čudna...šta ja znam, sviđa mi se oridnacija, čisto)...osim da joj je taj u Solinu bio zamjena.
Mimica, Hrboka su zakon, potpisujem Muflon. Hrboka mi je bio u rodilištu, a Mimicu znam otprije...ma ne znaš tko je bolji, za M nisam nikad čula primjedbu ni od koga. Ako možeš kod njega-nećeš požaliti.
__________________
ne spavamo
lala is offline  
Odgovori s citatom