Pogledaj jedan post
Old 25.05.2011., 13:11   #16
Quote:
Felicius kaže: Pogledaj post
haha. Baš si našao uspoređivati x-traila, premoćnu mašinu...

Ima mi ga stara (dizlo 2.2), dok si nisam kupio defića dobro sam se uvjerio što sve može, tj. što se sa njim NE može. Također sam vidio i 1. gen kie. Nisam baš bio oduševljen nijednim, ali xtrail je mogao manje. Doduše, većinu prepreka je prošao, bar one u koje se nisam uvalio namjerno, da vidim što može. Dobar je na "lock" po ledu, uz kvalitetne zimske gume. Fina kontrola po snijegu, ali da ćeš sa njim isprtit stazu kroz cijelac, to možeš samo sanjat, il se vozit iza patrola...

Stara kia može proć, pajero isto, ovo druga je sve(samo) šminka. Oplo nema ni to
jedino, xtrail dizel troši uvjerljivo najmanje. Ide i do 6.5 l otvorene ceste, ovisi o nozi, po gradu cca 8.5l STVARNE potrošnje. I Nije tako trom na ravnome kao pajero. Tako da je dobar i isplativ ako se po terenu(lakšem) koristi manje od 5% vremena a i ne kvari se skoro uopće.

Ali da je terenac, nije
čovjek ni ne traži terenca a omjer uloženo dobiveno x-trail je daleko bolji od svih, evo ti samo gledaj potrošnju njega i ostalih, pajero je nesumnjivo najbolji za po snijegu i blatu al to čovjeku ni ne treba vidiš da se dosad tamo vozio sa bravom , a što se tiče sorenta i x-traila ja baš imam obrnuta iskustva od tebe... naravno da ne smatram x-traila nekakvim punokrvnim terencem al za veliku većinu ljudi sasvim dovoljan
veco009 is offline  
Odgovori s citatom