Pogledaj jedan post
Old 08.10.2011., 11:21   #6
Quote:
Eucalyptus kaže: Pogledaj post

Ispričavam se što je ovako dugi post... Hvala ako imate neki savjet

SAD ME DOBRO SLUŠAJ!! Otvorila sam novi nick da ti mogu na ovo odgovoriti jer ne želim ovo pisati pod svojim. Jako dobro znam u kakvoj si situaciji jer sam bila u jako sličnoj. Prvo, ja sam bila uglavnom sa muškarcima, ali i sa ženama tako da nije bio još i taj problem što sam se zapalilla za ženu . Ali isto sam radila u firmi gdje postoji hijerarhija i zna se tko sa kime razgovara i gdje i tko sa kime može i ne može biti po kavama. Ja imam 32 godine. Ona je isto bila meni nadređena i to na način da sam ja bila članica tima, ona manager, dakle ja nisam bila na managerskoj poziciji, bila sam niže nego ti sad-čitaj daleko lakše odletiš kad napraviš grešku. Ona je došla kad su bile velike smjene ljudi u firmi, isto smo se u početku gledale, čitaj buljile, onda su krenule neke promjene u radu u kojima sam sudjelovala i tu je krenuo intenzivni kontakt s njom. Razgovor svaki dan plus barem 3-4 maila dnevno. Prvo sam imala probleme jer se nekim ljudima nije svidjelo što smo stalno u kontaktu jer su se bojali da me negdje ne postavi što oni pikiraju, pogotovo ovi između mene i nje po položajima, drugo jer sam tako dobila priliku izjašnjavati svoje ideje koje su ispale dobre. Da ti ne duljim, počele smo se intenzivno viđati, bilo je jako čudno, bila je ovo što ti zoveš "napetost", razgovarale smo u 3-4 ujutro. Itd. Na putovanjima je bilo još gore. Nisam znala što da radim a znaš kako je završilo? Tako da su drugi PRIMJETILI jer to ne možeš samo tako svima sakriti, vidjelo se. Počela su GOVORKANJA I TRAČEVI. Sve što sam radila i što je nosilo rezultat se počelo OMALOVAŽAVATI. Ja sam pucala. Počela sam raditi svoj posao LOŠIJE. I na kraju, zbog svega toga, IZLETJELA sam iz firme. A doslovno mi je bilo pojašnjeno da obje lošije radimo, da više ne obavljam posao isto i da smo prekršile hijerarhiju i da se ponašamo neprofesionalno. Obje. Ona je bila više i ona je ostala. IZGUBILA SAM POSAO zbog iste situacije. Zato, mala je šansa da ti se ne počne događati isto što se i meni. A sam posao mi je uvijek nosio rezultate. Vidim i tebi, zato se ODMAH ohladi, pokušaj skratiti te kave, izbjegavaj to da te vozi doma i probaj izdržati želju i što kažeš napetost BEZ DA SE DOVODIŠ U SITUACIJU DA SE REALIZIRA NEŠTO. Znam da ne možeš odbiti razgovor, sastanak ili kavu ali ne daj da traje 8 sati i da te vozi doma u ponoć! Kad sam otišla iz firme, čule smo se, našle, i ta kava je završila vezom od 8 mjeseci. Vjeruj mi ni to nije bilo kako treba jer je između nas uvijek visilo to što sam ja morala otići a ona ostala i nije lako slušati njene planove i kakav joj je bio dan nakon svega. Najgore, veza nije počela na poslu nego kad sam ga napustila, ali ljudi imaju oči i vidjelo se. Danas radim drugi posao, to mi je bila ogromna škola i ujedno najveća greška u životu i molim te nauči nešto od mene dok ne bude prekasno. Drži se znam koja je situacija

Zadnje uređivanje Violently happy : 08.10.2011. at 11:25. Reason: kvotanje
visions is offline  
Odgovori s citatom