Pogledaj jedan post
Old 08.10.2011., 11:03   #10
Quote:
visions kaže: Pogledaj post
SAD ME DOBRO SLUŠAJ!! Nisam znala što da radim a znaš kako je završilo? Tako da su drugi PRIMJETILI jer to ne možeš samo tako svima sakriti, vidjelo se. Počela su GOVORKANJA I TRAČEVI. Sve što sam radila i što je nosilo rezultat se počelo OMALOVAŽAVATI. Ja sam pucala. Počela sam raditi svoj posao LOŠIJE. I na kraju, zbog svega toga, IZLETJELA sam iz firme. A doslovno mi je bilo pojašnjeno da obje lošije radimo, da više ne obavljam posao isto i da smo prekršile hijerarhiju i da se ponašamo neprofesionalno. Obje. Ona je bila više i ona je ostala. IZGUBILA SAM POSAO zbog iste situacije. Zato, mala je šansa da ti se ne počne događati isto što se i meni. A sam posao mi je uvijek nosio rezultate. Vidim i tebi, zato se ODMAH ohladi, pokušaj skratiti te kave, izbjegavaj to da te vozi doma i probaj izdržati želju i što kažeš napetost BEZ DA SE DOVODIŠ U SITUACIJU DA SE REALIZIRA NEŠTO. Znam da ne možeš odbiti razgovor, sastanak ili kavu ali ne daj da traje 8 sati i da te vozi doma u ponoć! Kad sam otišla iz firme, čule smo se, našle, i ta kava je završila vezom od 8 mjeseci. Vjeruj mi ni to nije bilo kako treba jer je između nas uvijek visilo to što sam ja morala otići a ona ostala i nije lako slušati njene planove i kakav joj je bio dan nakon svega. Najgore, veza nije počela na poslu nego kad sam ga napustila, ali ljudi imaju oči i vidjelo se. Danas radim drugi posao, to mi je bila ogromna škola i ujedno najveća greška u životu i molim te nauči nešto od mene dok ne bude prekasno. Drži se znam koja je situacija
Hvala na ovome - jako si me trgnula sa postom jer pretpostavljam da ne može završiti puno bolje. Jedna prijateljica je bila u sličnoj situaciji, samo je on bio direktor i ona je isto izletjela iz firme zbog nekog suludog objašnjenja. A što se tiče hijerarhije, već sad slušam izljeve drugih kao "ah, pa pitaj tu i tu, ti ionako možeš nju pitati i otići direkt do nje u ured" i slične gluposti. Makar se trudim na poslu bježati što dalje da što manje ljudi vidi da pričamo na hodnicima. A i zadnji tjedan je znatno smanjila kontakt u firmi ali pojačala izvan nje. Da ne trpim cijeli dan zbog kave poslije bilo bi dobro .
Eucalyptus is offline  
Odgovori s citatom