Pogledaj jedan post
Old 22.11.2005., 12:06   #19
U Firenzi bila doduše u proljeće, svidjelo mi se iako vrijeme nije bilo baš neko, katedrala je jako lijepa a ako ste umjetnički nastrojeni stvarno se ima šta za vidjeti. Uficci gomila slika manje i više poznatih ( Boticelijeva Venera i sl.) ali svakako odite vidjeti Michelangelova Davida- on je u jednoj galeriji Academia- ja nisam luda za umjetnošću, ali David me je fascinirao kao živ je, kao da diše, očekuješ svaki čas da će se pokrenuti- isplati se ulaznica je nekih 7eura čini mi se ali kad si već tamo šta je 7 eur :-) naravno izleti okolo ako ste sa autom svakako
a Rim e rim je grad u kojem bi mogla živjeti ogroman ali ima neku mediteransku dušu na jednom mjestu najmoderniji kafići/ trgovine a iza ugla daleka povijest
mis mo noćenje plaćali u privatni B&B kao manji hotelić sa doručkom 90 EUR za dvoje a u firenci isto private samo bez doručka čini mi se 70 ( i jedno i drugo soba sa zasebnom kupaonom) rim firenza išli vlakom, dosta bezbolno.
a joj i ja bih negdje.... iako sam već zagovornik putovanja u proljeće ali nije ni ovo loše
jelena23 is offline  
Odgovori s citatom