Pogledaj jedan post
Old 27.05.2010., 12:43   #31
Quote:
saratina kaže: Pogledaj post
moja malena je imala povišeni crp na porodu (80 i nešto je bilo) zbog toga su nas zadržali 3 dana duže u bolnici te 6. dan kada smo išle kući je pao na 9 ( od 0-4 je normalno). za tjedan dana smo došle na kontrolu kada je nalaz pokazao 0.9 . pedijatrica u bolnici me je pitala jesam li ja imala nekih upala u trudnoći da bi to bio razlog a pošto nisam njezino obrazloženje je bilo da crp može biti povišen zbog dugog poroda (trajalo 12 sati) i stresa. možda je uzrok u tako nečemu.. možda ne mora biti neka upala . ona je to imala pri porodu (nisam primjetila da je imala temperaturu ili nešto a i rekli bi mi u bolnici da je nešto bilo) a sada smo već dva mjeseca stari i malecka zdrava ko dren (bili jučer na cjepljenju , dvije pikice, rekli da bi mogla dobit temperaturu od cjepiva za hepatitis - njoj ništa! )

traži drugo mišljenje, sa zdravljem se ne treba igrati ali nemoj odmah paničariti
kako pjesma kaže: uvijek gledaj vedriju stranu u životu! ( ja sam uvijek optimist!)

I ja sam pred kraj trudnoće imala nekakvu bakteriju, na porodu sam dobila nekakvi injekciju za zaštitu bebe. nakon poroda su mu radili crp, hvala bogu nije ništa pokupio, i još smo dolazili jedno 3 ili 4 puta u bolnicu nakon poroda u roku 2 tjedna da to provjere. mislim da je do 5 normalana granica, a povišeni crp definitivno pokazuje neku upalu koja se događa u organizmu...

i ja bi tražila drugo mišljenje
toka13 is offline  
Odgovori s citatom