Pogledaj jedan post
Old 14.09.2006., 23:12   #9
svi mi dnevno služimo drugim "bogovima" tj dnevno imamo "ponudu" od strane sotone da pristanemo na njegov sjaj, pa u trenu pomislimo...yeaaaa
super..postalal sam PR manager...vouuuuu
koja sam ja faca
pa potpišem menađerski ugovor
pa autić
pa mobač od soma eura

pa tri mjeseca uživanja u slavodobitnosti..pa onda red otrežnjenja...
ali...ne ide sad to samo tako...nemoš se izvuć iz toga samo tako

jedna poznati sotonista je napisao da nemoš se izvuč iz saveza sa zlim dok ne pojedeš iz zdjele s njim do kraja

a to boli....jako

e sad

zašto je naš Bog silan Bog

prvo naš..
ako ima naš..onda ima i tuđi

e nije

naš je zato što Ga mi poznamo a drugi koji Ga ne poznaju MISLE da imaju neke druge bogove
a jedan je jedini Bog

a silan je zato što i ovakvoj gamadi kao što sam ja bila oprašta i dozvoljava da osjeti što je to milost i Ljubav
zato što i ovakvima kao što sam ja bila-koji gledajus amo sebe i svoju korist ...dozvoljava da dožive koji je to divan osjećaj slobode kad vidiš da možeš s ljudima biti jedno

itd,itd

i je silan je

i svatko tko misli da nije i da će ga mimoći ...vara se
divan u opraštanju a nepopustljiv u dosljednosti odgovaranja od grijeha


al zato kad budha i njegovi sljedbenici kažu da je on moćan,svevladar i tak to..e onda je to cool...onda su oni koji ga štuju nadmoćniji od glupavih katolika koji imaju svog silnog Boga ..i tako su jadni ti katolici
a tako su in ti istočnjački "mudraci"

zapalite si 12 mirisnih svijeća, po tri od svake, za zemlju,vodu,vatru i zrak...po bojama poredajte u određeni sat....pa mantrajte o tim svojim bogovima i stvarajte si slike stvarnosti sa aurama zlata...okrenuti prema istoku u položaju lotusovog cvijeta sa 7 kristala na sebi

i sve to napravite jer inače vaš bog ne radi...

a naš a i vaš Bog radi uvijek 24/7 u svim vremenskim uvjetima i prilikama,goli ili u fraku....
naš a i vaš Bog nas voli svakakve....
grešne i nikakve...

uvijek je spreman da na naš znak ljubavi prema bližnjem otvori svoja vrata za nas

SILAN JE NAŠ BOG
__________________
nije dozvoljeno reklamirati u potpisu
angelina1 is offline  
Odgovori s citatom