Tema: David Icke
Pogledaj jedan post
Old 23.07.2010., 08:31   #3164
Quote:
ankika kaže: Pogledaj post
Ako se i desi nešto što Icke predvidi to ne znači da je to iz razloga koje on navodi.

Sigurna sam da bih ja da sam vođa neke globalne tajne organizacije najprije našla netkog takvog kao Icke da pogodno odvlači pažnju sa mojih mračnih planova a nakon toga pobrinula bih se da se svatkom kome se bar malo približi mojim tajnama odmah desi nekakav prikladni nesretni slučaj.

Možda malo tko sad Icke doživljava ozbiljno ali čemu riskirati sav uloženi trud i milijarde uložene u organizaciju globalne međunarodne zavjere ako ti već ne predstavlja nikakav problem na stranu staviti par tisuća dolara i pobrinuti se da problemčić nestane zauvijek ?
Pa Icke i to objašnjava, kako se insiderima koji se odluče progovoriti dešavaju čudna "samoubojstva" Vidiš kako je frater zašutio. Strah je vrag

Sad druge strane, koliko ti znaš o ustroju tajnih službi i njihovom načinu djelovanja?

Koliko znaš o načinima djelovanja CIA ili POA-e u hrvatskoj?

Koliko znaš o tgovini drogama i tko stoji iza iste?

Nije ti nikada bilo sumnjivo da se tone i tone droge razvažaju svakodnevno po svijetu a da policija uhvati svakih 6 mjeseci pola godine neku pošiljku a i da su te pošiljke u biti samo kapi u moru?

Nije ti palo na pamet da policija samo hvata one ture koje su od "konkurencije" u biznisu? Odnosno od onih koji rade na svoju ruku a nisu u mreži tog biznisa?

Kaže se da je Afganistan najveći proizvođač opijuma u svijetu. Znaš li da se za vrijeme vladavine talibana kakvi god oni bili u afganistanu nije proizvodilo ni približno toliko droge koliko se proizvodi otkako su ih Ameri "oslobodili"?

Tek kad je NATO došao biznis je ponovo procvjetao.

Nije li ti to bar malo sumnjivo?


Quote:
@levelheaded Nije mi baš jasno ovo, dakle Icke razotkriva svjetske zavjere i organizacije kojima je cilj porobljavanje i istrijebljenje čovječanstva ali od nas očekuje da nas to 'potakne na razmišljanje' i da 'živimo u ljubavi'. Nekako mi se čini mi se da je baš ono što upravljači naše planete i razne tajne organizacije žele i da ih je najviše strah nekave opće pobune i revolucije pa Ickea osim za skretanja pažnje sa njihovih stvarnih planova koriste i za pasivizaciju i umrtvljivanje volje ljudi za pružanjem otpora.
Pa mi svi i jesmo robovi.

Robovlasnički sustav nikada nije nestao samo je promijenio oblik i način djelovanja.

Nekada su to bili lanci na nogama otetih crnaca iz Afrike, danas te banke drže u ropstvu sa kreditima.

Koliko si slobodna dati otkaz nai radnom mjestu ako te na njemu maltretiraju ili reći -e ja ću si sad uzeti par mjeseci slobodno ako si podstanar ili imaš kredit za stan kojeg ti banka može uzeti kad hoće ako zapneš sa plaćanjem kredita?
Kadija te tuži kadija ti sudi.

Razmisli o tome malo.

Opće pobune i revolucije odgovaraju tim ljudima iz jednostavnog razloga jer oni prodajom oružja i jednima i drugima ostvaruju dupli profit. Štoviše sami ih organiziraju radi profita.

Za sve to im trebaju ovce. Ljudi koji ne postavljaju pitanja nego slijepo vjeruju u sve što im se kaže.

Misliš li da bi na ovim prostorima bilo rata da su ljudi bili dovoljno svjesni da su mogli reći Miloševiću Tuđmanu i Aaliji izetbegoviću - "hoćete ratovati? Evo vam puške pa se vas trojica naganjajte."

Prati samo i istraži propagandu na obje strane za vrijeme rata. Koliko smo lažnih priča na dnevniku čuli radi "taktike" i motivacije širokih narodnim masa da se pobiju međusobno radi profita drugih.

Danas znamo za gomilu laži za koje smo onda mislili da je istina.
Identična snimka identičnog događaja. Na jednoj strani krive "ustaše" na drugoj "četnici" . Klasične manipulacije mase medijima. I to se svakodnevno radi na svim nivoima

A i o tome Icke jako lijepo i točno govori. Inače priča o subliminarnim porukama u reklamama i na televiziji je meni poznata od prije 20 godina kada sam prvi puta istraživao o tome za svoju dušu i jer me zanimala ta tematika. Tako da ni to nije nešto o čemu mi je Icke "otvorio oči". O većini stvari koje on objašnjava znam iz drugih izvora koji su postojali dok je još Icke igrao nogomet.

U biti sve što icke govori, sve se to odavno već zna i sve je to odavno već napisano i objašnjeno , samo do sada nije bilo dostupno širokim masama jer nije bilo interneta pa se do znanja i spoznaja puno teže dolazilo nego danas.

Danas imamo drugi problem a to su gomile dezinformacija pa iz toga treba izvući što je istina a što nije. ali svako vrijeme nosi svoje.

Nemoj čitati Ickea, čitaj druge vezano uz tu tematiku. Ali educiraj se, upoznaj sa činjenicama pa sama donesi zaključke. To jest bit Ickeovog pisanja.

Hodamo bezglavo, isprogramirano (kuća posao-kuća posao) i potpuno nesvjesni ovim planetom. Vrijeme je da malo stanemo i promislimo što zašto i zbog čega to radimo.
DiogenBalkanski is offline  
Odgovori s citatom