Pogledaj jedan post
Old 27.03.2009., 02:00   #16
Divan suncani dan, dok pijem kavicu i gledam kroz prozor na Vericin cvjetnjak i u potovima zeleno i divno pred mojim prozorom....vidim koliko sam sretan

Mislim veoma cesto...sta je zivot?
Mladost podignes djecu na noge....sudbina?...jest mislim da ima isto utjecaj, iako vjerujem da si sami u vecini radimo sami buducnost kao i proslost.

Ali iz iskustva znadem da je mnogo puta potrebno biti na pravom mjestu u pravo vrijeme.isto tako ZDRAVLJE igra najvecu ulogu u zivotu.

U 40 godina "zdravlje i nesposobnost i da gubimo vrijeme "....nas moze kostati do $750.000 dollara lagano....znadem po sebi , uzalud 23 godine 12-14 sati, 7 dana rada, kada se izostaje i trosi na lijekove i doktore,kao i da nisi radio jedan posao...iako si se mucio mnogo vise nemo mnogi.

======================
Sta smo ostavili za sobom!

Ponekada se sjetimo proslosti odkuda smo dosli, sta smo napravili ili gdje smo radili ili zivjeli.
Rodjen sam u Zagrebu 1941, i ozenio sam se 1962 godine , 1963 smi dobili sina Daria ( danas je 46 godine)…iako sam rodjen u Zagrebu zivjeli smo kao podstanari u jednoj sobi.
Zivot je bio tezak pogotovo za suprugu , ja sam radio na terenu i kao vecina se opijao i zenskario.

*1966 sam otisao u Graz da promjenim okolinu i da pokusam novi zivot.
*1969 supruga je pristala da ponovo zapocmemo novi zivot u Australiji.

Ja vise nikada nisam pio ,a zivio sam samo za djecu i suprugu i posao.



Zbogom Zagreb 1962



Zbogom Graz 1969



Dolazak u Australiju 1969.

vilko
__________________
Eight days in Sydney.
Ja sam prezivio 3 raka,2011 R/bubreg izvadjen,2012 rak prostate i mjehura sve izvadjeno,2013 rak se vratio na limfne cvorove...43 godine kronicne bolove.I izgubio sina Daria 50 godina staroga." ostalo mi je 2 mjeseca zivota...umirem,Octobar 2014
Vilko is offline  
Odgovori s citatom