Pogledaj jedan post
Old 07.07.2012., 18:56   #26
Quote:
harbinger kaže: Pogledaj post
djelo hrvatkog autora, kojeg sam citao u 2. ili 3. osnovne, a nesjecam se ni sto sam proslog vikenda jeo za rucak i veceru a ka moli ime tamo nekog pisca neke djecje knjige. i btw film je sranje, posto sam ja u tim godinama gledao stvari poput "spasavanje vojnika rayana, apollo 13, (cak sam gledao philosophy of a knife kad su se moji vršnjaci zgrožavali kad bi vidjeli krvavu porezotinu na malom prstu) tako da za mene obicni djecji vlak u snijegu nije znacio nista)
svejedno se trebalo zapamtit da je domaći film,knjiga i autor

kad se male ruke slože

Quote:
i od tih stvari sta sam naveo sam PROCITAO u potpunosti, ima jos 100 stvari gdje sam citao samo poglavlja i djelove koji me zanimaju,
to se ne računa.ni za film ne govoriš da si po pogledao ako si gledao samo 5 minuta

Quote:
stephen hawkinga sam isto povrsno citao, a one gluposti space odysey ili kako se vec zove i one smjesne literature id 40-tih, i 50-tih godina koje su pisane jos dok se nije znalo 1% o svemiru i dok je sve pisano bajkovito bez neke realne znanstvene podloge i cinjenica.........takve stvari mi se nije dalo citat a 80% sci-fi literatura se sastoje od takvih smjesnih starih nerealnih stvari
i na kraju si pročitao 10ak knjiga u 10ak godina?


Quote:
i da mogu se ja strucno profinjeno i gospodski izrazavat, ali mi to vise lici na verbalno uvlacenje ljudima u dupe i postizanje postovanja i reputacija na racun nicega,
ali opet to je tvoje mišljenje da možeš/znaš tako pisat,bez ikakvih dokaza.trebaš to i dokazat,zar ne?
Quote:
kad se svađam s ljudima, onda koristim strucne filozofske argumente, na takav nacin ljude dovedem do ludila, bijesa i agresija, a ja ostajem smiren i ispaljujem svoje turboprovokativne argumente..............obozavam prizor kad se ljudi ljute i nerviraju i prepustaju psovkama kao zadnje beskorisno oruzije dok ih ja sa blagim osmjehom i kombinacijom filozofije,provokacije i hladnokrvnosti prosto receno "jebem u mozak"
ti shvačaš da je to na kraju samo tvoja riječ,za koju nemaš dokaze.
__________________
My Movies na IMDB
dr mladjo is offline  
Odgovori s citatom