Pogledaj jedan post
Old 30.09.2008., 12:42   #91
Quote:
dr. diego kaže: Pogledaj post
onaj psihijatar koji zanemaruje emocije baš i nije dobar psihijatar..
ideš kod privatnika ili preko uputnice?
aa,krivo smo se razumjeli
moj psihijatar jako ističe važnost emocija,baš one stvaraju problem,nisam se očito dobro izrazila..
htjela sam reći da je problem što ja znam sve što mi on kaže,sve to već znam,ali ja na neki način očekujem da mi on da čarobnu formulicu kako će mije emocije prihvatit ono što mozak već prihvaća.a to naravno ne može..
e sad,zato sam napisala da je problem,jer šta ćeš mi pričat o mozgu kad nije problem u mozgu,i kad već odvajaš onda mi pomozi malo,daj tu formulicu
inače,idem preko uputnice,jako ga cijenim i predivna je osoba,razgovara samnom kao da sam mu kćer,uopće ne dozvoljava razgovor u stilu žaljenja ili sl...čak se i svađamo,proturiječi mi i s velikim strpljenjem i pažnjom i nježnošću mi pristupa kad sam tužna,oraspoloži me,kad vidi da mi se svađa i raspravlja,on se svađa,ma genijalan je
i nekad me toliko naljuti jer neda na sebe,i tek kad izađem shvatim da je u pravu. e,i šta je najbitnije,hrani mi ego,uvijek izađem dobre volje
npr.zadnji put smo razgovarali tako je bio cool,kao da sam ja isto doktor psihijatar,baš vidim da mu se da natezat samnom..
ohoho,ode ja opet...
puuuuuusa
__________________
..mudar čovjek jednakom mirnoćom prihvaća kritike i prima komplimente..
anthony9906 is offline  
Odgovori s citatom