Pogledaj jedan post
Old 03.01.2005., 09:20   #37
ok šta se sad svi načuđavate....da odma razjasnimo ja još uvijek nemam svoje dijete al mu se nadam što prije ....al u mom životu postoji jedna beba koja mi je jako jakooooooo bliska i za koju bi život dala od prvog dana njenog života.....sve sam prolazila s njom ko da je moja.....tako da znate da nekog iskustva s djecom ipak imam....i ovo je moje mišljenje o tom spavanju....ja bih htjela biti majka al isto tako bi voljela ostat i žena mom mužu....i smatram da je sasvim u redu dijete što prije od nekih 7-8-9 mj. prebacit u svoju sobu..... i radi djeteta i radi braka jer smatram da muž i žena ipak moruju imat svoje trenutek isto kao što djete mora imati svoj mir kada ide spavat....spavaju li vaša djeca po danu?????? (pitanje se odnosi na roditelje koji spavaju sa svojom djecom) mislim da većine djece spava i po danu što onda skupe se i mamica i tatica i idu i oni spavat.....ja npr. radim i moj muž također pa ne možemo popodne ić spavat sa djetetom (to kad ga budemo imali) ...a vaše djete ako može po danu samo može i po noći.....sad slobodne recite da sam bezosjećajna al znam da nisam beskrajno volim djecu i jedva čekam vlastito al volim i svog muža i želim i tada imati veremena samo za nas dvoje...jer djete je ipak plod naše ljubavi ..znači terba čuvat i nju
__________________
živim....živim...i uopće mi nije loše..... :durica
rachelst is offline  
Odgovori s citatom