Pogledaj jedan post
Old 09.02.2012., 09:08   #27
Quote:
tini75 kaže: Pogledaj post
Ne bih te htijela uznemiriti jer si trudna...ja sam 10 godina hodočastila na humanu i nisam išla sa osmjehom većinu puta...nosilo me samo to da imam cilj koji želim postići, a što se tiče toga da zaboraviš, ne bih se složila ja nakon 20 ivf-ova nikada neću zaboraviti svoju neplodnost i neke ružne riječi. Što se tiče liječnika, u njihovu stručnost ne sumnjam jer sam i ja ipak ostala trudna.

Svima želim uspjeh i velike bete. Bez obzira na sve ako imaš cilj doći ćeš do njega rukama i nogama...ja jesam !
najprije da ti od srca čestitam na bebici!

jedino što mogu reći je da nismo svi isti, ja sam rođena u klasi optimist i tako koračam svijetom. puno puta sam u našoj čekaoni naišla na cure koje su puhale na sve i svašta /npr zato što muž čeka u autu već dva sata /, isto tako bilo je divnih, pozitivnih cura koje su sve svoje probleme nosile sa osmijehom na licu. općenito volim pozitivu u svim situacijama, pa i onim najtežim.
iskreno, mislim da neplodnost nije najgore što se čovjeku može desiti. mene su npr. uništile dvije jako teške različite dijagnoze mojih dvoje ukućana i teško sam se s tim nosila, ali bili su veliki borci i na kraju nakon puno borbe i života na granici dobili smo happy end. od njih sam davnih dana naučila da uvijek može i gore...
a meni je moja neplodnost pokazala kako sam divnog čovjeka odabrala za put ka zajedničkom cilju. njemu sam najviše zahvalna što sam sve ovo do sada hrabro odradila.
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom