Pogledaj jedan post
Old 20.08.2014., 08:36   #78
Quote:
Jurica222 kaže: Pogledaj post
Spomenimo i sadašnjeg dekana med. fakulteta čiji je tatica bio profesor, čini mi se na ginekologiji. Jebiga, čim si bio sin ili kćer nekog profe odmah se drugačije gledalo na tebe, a mi koji smo bili iz pripizdine morali smo se dobro namučiti da bismo položili ispit. Naravno staž u zagrebu nismo mogli dobiti dok su mamini i tatini sinovi za vrijeme stažiranja (koje je bilo formalnost) su uspijeli završiti i postdiplomski i magisterij. Nije mi žao, danas da me netko smjestiu bilo koju ambulantu na kugli zemaljskoj ja bih se snašao, jer sam stekao iskustvo i vidio dosta toga dok bi se ova gospoda usrala. Svaka čast izuzecima, ipak treba reći da su neki stekli svoje titule krvavim radom i bez nepotizma.
Potpis kolega Ja sam rođeni zagrebčanin koji nije izuzev jedne zamjene od mjesec dana nikad radio u Zagrebu. Stažirao sam u Ogulinu. Sa 3 mjeseca staža već sam dežurao na internom, odjelu.Prvo radno mjesto mi je bilo HMP u Širokom Brijegu u Hercegovini,a drugo HMP Vukovar. Nije mi žao,jer mogu raditi bilo gdje. Nitko od mojih nije iz medicinske struke.Sve što sam postigao,postigao sam svojim trudom i zalaganjem.
__________________
[B]Dok budemo imali domaćih izdajica....dotle ćemo imati tuđih gospodara....izdajica ćemo imati dok se narod ne osvijesti. Dr Ante Starčević

Zadnje uređivanje zeusxl : 20.08.2014. at 09:00.
zeusxl is offline  
Odgovori s citatom