Pogledaj jedan post
Old 23.11.2016., 15:51   #16
Quote:
Bolesna kaže: Pogledaj post
Sad sam zbog ovog tvojeg posta išla odma' gledat' lunare kad' mi je 'ko umro...
Zanimljivo...
Niti u jednom slučaju mi lunarni ASC nije padao u 8. polje.
Ono što mi je bilo upečatljivo, je lunarni Jupiter nad natalnom 12. u slučaju tatinih roditelja, konkretno, u didinom slučaju, lunarna je bila dosta slična natalnoj, s Jupiterom u obje 12., Mjesecom u lunarnoj 1., a u raku vrh 11., dok mi je u bakinom slučaju, lunarni ASC bio u 2., Jupiter u lunarnoj 11. nad natalnom 12, lunarni Mjesec u lunarnoj 12., a u znak Raka upiknut lunarni MC nad natalnom 11.

U slučaju pak, maminih roditelja, dida ja umro kad mi je lunarni ASC bio u natalnoj 3. u Strijelcu, Lunarni MC u 1. natalnoj gdje je i Mjesec, a u Raka je pao vrh 8. lunarne nad 10. natalnom.
A kad je umrla baka, lunarni ASC mi je bio na vrhu 9. natalne, lunarni MC na vrhu 5. natalne, Mjesec u lunarnoj 6., a u Raku 3. lunarna nad 10. natalnom...

Bila sam na još nekoliko pogreba u životu, znanci neki bili u pitanju, ali se ne mogu sjetiti točnog datuma, no onak' okvirno, niti u tim slučajevima nije bio ASC u 8.
I sad si kontam, kak' da si ja to tumačim...
Koliko sam ja sad uspjela razlučiti tvoje primjere,toliko ću ti pomoći.Ovdje je već fishica rekla da je lunar podređen natalu, tako da polja završetaka označavaju razne stadije umiranja.To je 4., 8, 12. polje. Ne znam koje je lunarno polje sadržavalo JU na tvoje 12. polje.To polje je isto polje završetaka, pretpostavljam da je više taj lunar simbolizirao duhovnu smrt,a ne sprovod.
Bake i djedove možemo naći u 3. polju.6. polje je u ovom slučaju bolest,a deseto autoritet, odnosno majka.U 12. je očeva rodbina.U 6. mamina.Iz tvojih prrimjera sam samo skužila da ti je u tim lunarima bila obiježena smrt bliskih osoba,a ne odlazak na sprovod.Ja sam išla (moje fizičko tijelo lunarni ASC) na sprovod (8. polje),ali kolegičinoj mami.Znači iz poštovanja,a ne osobne tragedije, kao što se vidi iz tvojih primjera.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom