Pogledaj jedan post
Old 17.06.2017., 17:30   #122
Quote:
Rorion kaže: Pogledaj post
Ne pada mi na pamet da gledam te prevarante, samoprozvane mesije, iscijelitelje..
Samo si pogledaj tko pije laži od takvih.
Ljudi neinformirani, bolesni i u zabludi dovedeni u još veću zabludu.
Zato što se sa takvima lako manipulira.
Ne postoji nikakva medicinska dokumentacija o ljekovitom učinku takovih seansi, osim placeba i lažnih svjedočanstava, to bi ja po kaznenom zakonu, u svrhu zaštite ljudi i naroda. Nije B.G. jedini, bilo bi ih podosta na listi, lažova i manipulatora.
Jedini praktični cilj tih okupljanja je financijska dobit pojedinih skupina ljudi koje djeluju oko lika i djela B.G i koje dozvoljavaju pljačku naroda, s r a m i t e s e.

A upravo zbog takovih je prava alternativa dovedena u k....
Prave stvari poput Hipokratovih postavki, nutriciomizma, ljekovitog bilja su zapostavljane pošto ih se svrstava u isti alternativni koš sa takovim idiotarijama i lažima, poput kugli, uroka, gatanja u grah i tog vašeg B.G., i šarlatana koji se uzdižu putem njegove "slave" i kataliziraju narod prema "svevišnjem" , jad i beda.
Znači, ti svoje tvrdnje baziraš na svojim predrasudama iako ne znaš ništa? Pa ja bih očekivao od ljudi koji ne nasjedaju na ovakve "gluposti" da se barem povedu nekim informacijama, činjenicama i dokazima.
Ne, krug Brune Groeninga ne skuplja nikakve novce osim dobrotvornih donacija. To je bio stav i samog Groeninga koji uopće nije htio novce od ljudi, te se tom idejom vodi i njegov krug prijatelja do danas.
Također, način na koji je on preporučio da se ljudi liječe je jednostavniji od recimo tvoje rasprave sada sa mnom. Ne znam kome bih trebao platiti točno za tu informaciju koja je do danas općepoznata i tu tehniku liječenja ti sada u svojoj sobi možeš prakticirati. Ako želiš, pošaljem ti link, besplatno.

Nemoj me krivo shvatiti. Svatko ima pravo na svoje mišljenje i uvjerenja, no ne informirati se prvo pravilno i trkeljati ovako napamet, tako se recimo po meni ponašaju osobe kojima je lako manipulirati. A ti si očito samoga sebe jako dobro izmanipulirao u to da glumataš "moralnu vertikalu" koja se zgraža nad "lažovima koji pljačkaju ljude" iako eto, pričaš potpune laži jer je valjda to tvojem umu nekakav "normalan slijed logike" kod ovakvih priča.

Lažnih iscjelitelja je bilo na lopate oduvijek. Kod Groeninga postoje jedino dokazi da je iscjeljivao i to masovno... i to zamisli, iscjeljivao je masovno "lakovjerne" Švabe... mhm
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom