Pogledaj jedan post
Old 27.09.2017., 19:56   #58
Quote:
psywhatdo kaže: Pogledaj post
Pišeš uobičajene gluposti, ništa ne prolazi samo, to je kao da ljudima koji imaju problema sa srcem ili jetrom kažeš da ne idu doktoru nego da će ih proći samo.

Alkohol nije bezopasan nego je otrov od kojeg ljudi masovno umiru i ne znam kako te više puštaju da ovdje potičeš ljude da se umjesto lijekovima liječe oblokavanjem, strašno.

Očito ti je to skidanje s Normabela naškodilo, za tvoje dobro bi ih trebao opet početi uzimat, samo ovaj put jaču dozu.
Meni su napadaji panike prošli sami prije dosta godina. Prođu sami mnogim ljudima. Neke i znam kojima je prošlo štošta. Prolaze sami i ovoj curi koja je otvorila temu.
Ako je tebi psiha na razini nekih progresivnih bolesti, onda ok. Nemam ništa protiv toga da vjeruješ u što god želiš.

Moja dobra frendica ide već dugo vremena kod jednog psihijatra i on joj ne daje nikakve tablete jer ih ona niti ne želi i rekao joj je da iz iskustva zna da nitko nije ostao trajno u tom stanju u kojemu je ona.

Je, ljudi masovno umiru od alkohola. Istina... znam točno nula ljudi koji su umrli od istog, a iskreno, ne znam osobu koja se nije opijala istim uključujući i mene.

Normabel je benzodiazepin, znači stvara fizičku ovisnost kod određenog broja ljudi. Dobio sam 40 simptoma kada sam se skinuo s njega... većina tih simptoma je s vremenom nestala. Svi simptomi redom spadaju pod simptome ustezanja - zujanje u ušima, pritisak u ušima, noćne more, noćni terori, prženje kože, jutarnji strahovi, danji strahovi (fizički), simptomi gripe (glavobolje, mučnina, napinjanje leđnih i vratnih mišića do toga da su mi pucale sve kosti pri pokretu), osjetljivost i nepodnošljivost svjetlosti, zvuka, bilo kakvog stresa, grčenje i valjanje cijele dane po podu u teroru i pomućenoj svijesti, bolovi u rukama i nogama itd. itd. Sve sam to prošao. Trajalo je 24 sata na dan i stalno se izmjenjivalo. Pomaci na bolje su jako spori i nije mi linearno. Imam dobar dan i onda me zgrabi da skoro krepam drugi dan.
Da se stavim na jače doze ostao bih dugotrajno oštećen kao što se mnogima i desilo. Pretpostavljam da mi to želiš, no na tvoju žalost to se neće dogoditi

Zadnje uređivanje old-soul80 : 27.09.2017. at 20:36.
old-soul80 is offline  
Odgovori s citatom