Pogledaj jedan post
Old 05.05.2012., 23:04   #90
nosorog za propucavanje i razvod
ma gle, okej. tvoje dijete je ionako vec veliko.
ja sam to govorila za ovu mladju djecu koja tek pocinju govoriti. cisto da pohvataju tko je mama a tko tata u svakom slucaju je bolje da se roditelji medjusobno oslovljavaju kao mama i tata, nego da se djeci obraca govoreci o sebi u trecem licu.
cisto s tog apsekta, sto ce i svaki strucnjak reci.

mene su davno, na faksu na vajezbama, oprali jer sam pred klincima o sebi govorila u trecem licu pa mi se to bas urezalo u pamcenje i svijest

apropo TVa.. ja sam nemajka. doduse, moja okrece glavu od crtica i nimalo joj nisu zanimljivi, ali nam je TV upaljen prakticki citav dan. na glazbenim kanalima
mislim, hocu reci da ga ne koristim kao nesto s cime bih zabavila dijete, ne instaliram je pred TV i pustim joj nesto da gleda. to ne. ali ga ne gasim. TV dodje kao neka pozadinska kulisa. i ona ga u principu ne dozivljava (doduse, ima par omiljenih joj pjesama na koje prekida svaku aktivnost i zuri u spotove ) nego se igra na podu.
meni je to nekak, stajaznam, super. jer si mislim da s takvim pristupom nece na TV gledati kao na izvor zabave, crtica/necega sto joj mama upali jer je bila dobra/jer mama treba 5 minuta mira/jer zica crtic/umetni razlog

(u svoju obranu samo da dodam, iako je mater partijanerica u dusi, to nisu glazbeni kanali s tehnjavom i laserima ter storboskopima u spotu. tolko luda ipak nisam )
__________________
Pricat ce ti o plovidbi ti sto nisu sidro digli...
La_LuNa is offline  
Odgovori s citatom