Pogledaj jedan post
Old 27.05.2009., 15:46   #2
velika je ponuda 2-sobnih apartmana i dvokrevetnih soba sa kupaonom ali da bas imaju i jacuzzi, vjerujem da je to jako tesko naci..
ako hocete mir i usamljenije plaze-peljesac je idealan-priroda je krasna, skriva lijepe plaze i nema turisticke guzve! npr. mjesto trpanj (ima plaza u okolici), duba peljeska, okolica orebica..
Cres je isto dosta miran otok, isto ima dosta smjestaja i tih "usamljenih" plaza, di ima jako malo ljudi ..npr. na cresu smjestaj u martinscici/zaglavu, ustrinama (mjesto ustrine)
na otoku korculi ima puno uvala di se iznajmljuju kuce, apartmani i kuce a idealno za odmor u miru..
ja osobno ne iznajmljujem i nesto znam osobno nekoga da iznajmljuju al se svasta nadje na netu..ja mogu dati savjet kako je u kojem mjestu i kakve su plaze, je li mirno za odmor itd..je li ok cijena..
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom