Pogledaj jedan post
Old 01.10.2017., 12:32   #85
Quote:
rolandus kaže: Pogledaj post
Moderatori ne sankcioniraju iznošenje mišljenja forumaša koja nikom nisu uvredljiva. Ali sankcioniraju uvredljive osobne ad-hominem upise poput tvojeg.

Što se tiče 'pokrića' ja živim tako iako imam novaca da kupim fancy hranu. Ili to nije dovoljno pokriće.
Trolaš jer iznosiš tvrdnje koje odbijaš potkrijepiti.

Da karikiram, došao si na temu i ustvrdio da je za gorivo sasvim dovoljno 200 kn mjesečno.
Pa te ja pitam koliko automobila imaš u obitelji, koliko se vozite tjedno, kako daleko vam je posao, je li ti većina vožnje zagrebačkim ulicama ili cestama izvan naselja, obavljaš li dnevne zadatke pješice ili automobilom.

Na ta pitanja ti meni vratiš odgovor "to je nebitno, mi se vozimo svugdje po malo, mi se vozimo ko normalni ljudi, normalni ljudi se ne trebaju zamarati kilometražama i vrstom vožnje, al eto, moraš mi vjerovati na riječ da je 200 kn mjesečno dovoljno za gorivo."

Ukratko, u 10+ postova imaš 0 konkretnog doprinosa temi. Izvaliti da je za nešto dovoljno X kuna, a ne definirati ŠTO i KOLIKO čega se zapravo dobije za tih X kuna ne koristi apsolutno nikome. Priča se o novcu, a ti odbijaš dati bilo kakav broj. Čak odbijaš reći koliko je tih obroka od 7 kn dnevno potrebno da se prehrani odrasli čovjek.
Ništa drugo nego najobičnije trollanje.
eqinor is offline  
Odgovori s citatom