Pogledaj jedan post
Old 16.07.2007., 09:23   #8
Quote:
fish 1968 kaže: Pogledaj post
Mislim da nisi dobro shvatila. Pogledaj na primjeru dolje. Kuće s umetnutim znakom su 5. (umetnuti znak škorpiona) i 11. kuća (umetnuti znak bika). Natalna sadrži i dvije umetnute planete (Neptun i Pluton u znaku bika).

I nemoj odmah navaliti s pitanjima o svojoj karti. Naime, bila je namjera da na ovom topicu ljudi pišu svoja iskustva s umetnutim znacima.


Albert Einstein


@ Elala

Umetnuta kuća ima više od 30º.
A što s onim kućama koje su male, pa im je i početak i kraj u jednom znaku? Kao u slučaju karte koju si navela, to bi bile 1. i 7. kuća?

Mene ovo dosta zanima, jer ja imam takvu situaciju.
Moja 6. kuća ide od 22. stupnja djevice do negdje 14. stupnja škorpiona. Dakle, vaga je umetnuti znak. I u toj kući imam čak 3 planeta: pluton u djevici, i mjesec i uran u vagi.
Stvar je u tome da ja znam da je 6. kuća, kuća zdravlja, ali ne znam čega je još ta kuća da bih mogla usporediti. A što se tiče tog aspekta zdravlja, jako puno sam imala situacija s tim. I to ne baš jednostavnih. I moram stalno posjećivati liječnike radi raznih kontrola.

Ali sad sam dobro i želim tako ostati i ako netko zna da bi zbog mojih aspekata ili kuća mogla biti loše, molim da mi to ne kaže, jer ne želim znati. Bolje se osjećam kad samu sebe smatram potpuno zdravom.

S druge strane, druga tako velika kuća je 12. koja ide od riba, do bika, a ovan ostaje unutra. Donedavno sam mislila da mi je ta kuća prazna, ali sam ovdje otkrila da mi je Kiron u ovnu. Inače, sve značajke 12. kuće me jako plaše i privlače i imam užasno jaku intuciju i osjećaj nečeg nadnaravnog. Čak ponekad imam osjećaj da mogu prognozirati neke stvari. Jednostavno po feelingu. To me ponekad plaši i onda odbijam razmišljati o tome.
Nastassja is offline  
Odgovori s citatom