Pogledaj jedan post
Old 04.06.2015., 20:26   #321
Quote:
valli kaže: Pogledaj post
@sunshinestar, gornji post ti je nevjerojatno neznalački, kao da uopće ne pratiš medije o Imunološkom, i kao da nisi čitao baš ništa od ove teme!

Ma ne vrijeđaju političare niti desetinu koliko su zaslužili!

Sarnavka je neki dan rekla ono što je moj davni dojam: političari (vlada, nadležna ministarstva, HZZO)
kao da namjerno razvlače i zatežu, dok zaposlenici mjesecima ne primaju plaću, dok se na koncu sami ne raziđu. Onda će političari moći raskrčmiti Institut po želji.

I o kakvom tržištu pričaš?
Pa objasnili smo na temi kako je vlada (kao većinski vlasnik, uglavnom kroz HZZO)
propisala cijene njihovih proizvoda neusporedivo niže od stranih (da bi našem zdravstvu
bilo sve jeftino dostupno!), ali zahtijevala od njih da se sami izdržavaju "na tržištu"!!
e neće tako moći gospodo moja, vi ste dobit dijelili samo u palaće, a niste u održavnje zgrade i opreme paste zato izgubili licencu i sada bi htjeli da država iz proračuna, odnosno i ja, jer i ja plaćam porez, plate dugove i dokapitalizaciju, pa čete vi opet ljiepo sebi sve dijeliti u plaće, za koju godinu ponovo da vas država sanira,
danny junior is offline  
Odgovori s citatom