Pogledaj jedan post
Old 04.06.2015., 20:19   #322
Quote:
danny junior kaže: Pogledaj post
e neće tako moći gospodo moja, vi ste dobit dijelili samo u palaće, a niste u održavnje zgrade i opreme paste zato izgubili licencu i sada bi htjeli da država iz proračuna, odnosno i ja, jer i ja plaćam porez, plate dugove i dokapitalizaciju, pa čete vi opet ljiepo sebi sve dijeliti u plaće, za koju godinu ponovo da vas država sanira,
Pa lijepo ti je valli napisao


Pa objasnili smo na temi kako je vlada (kao većinski vlasnik, uglavnom kroz HZZO)
propisala cijene njihovih proizvoda neusporedivo niže od stranih (da bi našem zdravstvu
bilo sve jeftino dostupno!), ali zahtijevala od njih da se sami izdržavaju "na tržištu"!!

Tako da se nije ulagalo u "održavanje zgradai opreme" jer si se ti jeftino liječio i maloodvajao za zdrastvo.-

No očito da to teško ulazi u liberalne glave, koje bi sve privatizirale iako se kosi sa društvenim interesom, važno je da se podeblja već podeblja ritica kakvom pojedincu ili interesnoj grupici.

Da si plaćao proizvode Imunološkog po tržišnoj cijeni nebi bila potrebno da se uzima od "tvog poreza" , jer bi to platio kroz cijenu proizvoda.
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom