Pogledaj jedan post
Old 06.06.2016., 11:12   #61
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Varijacije zone su se igrale i onda..Skini si Nelsonove Buckse..Sudacki kriterij je bio drugaciji i imao si jos jedno pravilo koje mi se vise ne da ponavljati..

Drazen nije igrao ispred cetvorke Blazersa,Bogdanovic je u petorci..Potonji je poznat kao teski radnik..Ako izuzmemo atletsku zvijer Marca Gasola zbog suta,usporedi Robinsona i Howarda..
O Birdu se isto pricalo i tada,identicno..Zamisli ga sa sutom u ovo doba i sa ovim pravilima..

Jel kosarka bila niza ili ne,stvar ukusa..Ja cu reci da je to doba najvise hof u povijesti,legitimnih..A igrac kojeg mozes usporediti sa eksplozivnim PG,nek bude KJ..Mark Price je mogao sa svima u istu recenicu tada..A ja sam gledao kako danas fizicke zvijwri Calderon i Rubio orkestriraju napade..
LBJ bi dominirao,to stoji..Birdov peak je second to none,bio bi i danas..A i danas kao i onda bi uzeo kantu i kazao ti u facu kao u blue chipu..Cant jump,cant run,bad back,pathetic..

Nisam ovo ocekivao od tebe,ali ajde..Malo je i paradoks s obzirom na nedavne rasprave o fizikalijama igraca iz tvog nicka..
Ne znam zašto se trudiš uopće, takve postove treba ignorirati, meni je osobno Kobe ispred LeBrona, ali to je moje osobno mišljenje, neću zamjeriti ako netko smatra obrnuto, ali eto, imam neke svoje kriterije...
kraljforuma is offline  
Odgovori s citatom