Pogledaj jedan post
Old 29.01.2004., 11:04   #14
narode..

Apropo te bušilice/štemalice i skidanja pločica...

Pročitala sam na reklamnom letku BauHausa da se tamo može i iznajmiti alat. Tko zna, možda se i ta bušilicoštemalica može iznajmiti. Zna li netko nešto o tome????
Pa da pločice barem sama skinem, ipak je ušteda.

Čini mi se da će to biti moja varijanta kad ću mijenjati pločice. Ne izgleda mi komplicirano. Udri po njima, pa skupi šutu u one tvrde vrećice i izneseš van. A majstor onda samo zaračunava ravnanje zidova i stavljanje novih.

A eto mi i prilika za žešći aerobik i rješavanje nagomilanog stresa/bijesa/muke. Opleti po pločicama Dea, sagni se, kupi, trpaj, nosi gore dole.. Idealno za dovođenje tijela i psihe u formu u rano proljeće

A možda će me i majstori onda ozbiljnije shvaćati i gledati nakon toga, a ne da me pokušavaju preveslati sam zato što sam žemsko.

Da, već "vidim" sliku: Ja onak prašnjava i zamuljana, sa macolom koja mi se ljulja na boku, naočalama kaj me čuvaju od šplitera (Bilježniku hvala na savjetu) velim: Eto majstore, pločice sam skinula, sad je dalje na vama. I nemojte slučajno sfušati (sa najslađim osmjehom br 14 na licu).
deatwin is offline