Pogledaj jedan post
Old 04.03.2003., 20:37   #7
i ja i buraz smo koristili roaccutane skoro godinu dana, koza nam je bila u slicnom stanju kao sto ga i ti opisujes....s time da niti on () nismo imali policisticne jajnike....

nama se to pojavilo poslje puberteta kod mene cak dosta nakon puberteta.
ja sam probala sve i svasta i roaccutane mi je bio zadnja solucija, posto sam znala da je prilicno otrovan. s time da sam razgovarala s jednim prijateljem, koji je dr. farmaceut i on mi je rekao da nema frke, da slobodno to uzimam.....
meni su simptomi dok sam uzimala lijek bili slicni kao sto ih ti opisujes, s time da mogu potvrditi lagane depresije, no tada nisam znala da mi je to od toga.
ten mi je dvije godine bio super, sada mi se narocito pred menstruaciju stvore pristici na istim mjestima kao i prije....znaci nije me bas izljecilo!! a kod mog buraza je cak isto kao i prije!!

ja sam uglavnom jedno tri godine nakon uzimanja roaccutane-a promijenila doktora opce prakse i kada sam mu rekla da sam pila roaccutane on je popizdio rekao mi je da je to nesto najgore sto mozes napraviti.....rekao mi je da ima dosta ljudi koji su imali duboke depresije, takodjer je spomenuo samoubijstva!! kaze da te depresije znaju ostati i nakon toga sto prekines trositi lijek!!! osim toga je izgleda bilo nekoliko slucajeva gdje se pojavila neka ultra-agresivna vrsta leukemije!!!!!

on je uglavnom rekao da bi svim doktorima koji ga prepisuju oduzeo radnu dozvolu
sto da ti kazem covjek je bio bijesan kao ris!!!!
a i ja sam poludila na ljecnicu koja mi je to prepisala, a bome i na frenda, koji mi je rekao da je full bezopasno!!

svatko treba sam odluciti, sto ce unijeti u sebe..... ja uglavnom nebi preporucila!!

blondie, hvala za preporuku, bas cu si to nabaviti!!!
@ngel is offline  
Odgovori s citatom