Pogledaj jedan post
Old 23.04.2012., 21:11   #26
Quote:
Yuna kaže: Pogledaj post
Pag je tolko ružan i bezvezan otok da bi trebali bit sretni da im bar ovo malo turista, kakvi god oni bili, dolazi. A mještani su si sami krivi što su nesposobni iskoristit situaciju i zaradit iako im novci doslovno stoje na pladnju. Tamo ostaju prazni samo apartmani za koje gospoda traži 100€ po noćenju, pa normalno da nitko nije tolko glup da to plati pa će rađe kampirat ilegalno. Mi smo jedva jedvice pronašli prazan apartman u sezoni po normalnoj cijeni. Tolko o tome da slabo zarađuju od turista.
Samo budala s vrlo niskim IQ-om će glasat za gašenje Zrća. Ali me ne čudi ni malo, mi Hrvati smo poznati po nesposobnosti i glupim idejama.
Pa ako ti je Pag ružan zašto si išla onamo?
Mogla si te pare utući za divni Tunis Egipat...koji bi ti više pasali.
Molim te lijepo pusti priče o skupoći,HR ima prostora za dva pa čak i tri puta više cijene u usporedbi ostalim EU destinacijama,ovdje za 100 eura dobijaš PRAVU sobu oprenmeljnu PRAVIM namještajemi wc s slavnimo s vodom koju MOŽEŠ piti,a ne preuređeni kokošinjac s preuređenim poljskim wc-om s otrovnom vodom , frendica je nekih dva dana nakon dolaska s maturlanog (španjolska) dobila nekeakve kraste po cijelom tijelu jer je pila vodu iz slavine
__________________
----
Novi233 is offline  
Odgovori s citatom