Pogledaj jedan post
Old 31.12.2011., 11:27   #17
Oticanje lica zbog upale zuba

Jeste li ikad imali nateknuto lice od jednog pišljivog usranog zuba? e pa ja jesam, evo već drugi put ove godine, prije toga mi se to nikada nije događalo. Kao onaj crtić gdje ona klinka ima onaj gibs i stalno je bublasta u faci od nateknutog zuba. Probudim se nedavno, boli me zub lijeva petica gornja, ispao mi lijek za živac jer sam čačkao i ona vatica i sutradan pogledam se u ogledalo ono ISUSE KRISTE, izgledam kao kvazimodo. Nateknuto do oka, kao da mi je netko stavio mandarinu u desne i do oka mi doslovno odvratno. Zubarica mi samo antibiotike, a kao ne mogu ja tu ništa evo ti klavocin a zbog drugog zuba ih pijem već 3 mjeseca. KLAVOCIN, KLAMICIN, AMOKSICILIN sto je i klavocin, pa mi da opet klavocin, pa opet klavocin a ništa ne radi. I prebacio sam se prije 3 dana kod nove i da mi ona MEDAAZOl čim me vidjela i počeo sam to pit zajedno s klavocinom i smanjilo se i ja reko WAUU ok super. Sad ću otić kod doktorice da mi ga izvadi, neće ga pod upalom vadit i danas u 8 trebam popit taj MEDAZOL i propustio jer sam se probudio u 11 i OPET OPET OPET SAM NATEKAO. PA JEBOTE LED DI TOGA IMA?
pa nikad mi neće moć izvadit taj zub, samo 4 sata kasnim a nikad prije toga nisam zakasnio popit tabletu i natekne ponovno

ne znam šta da radim. dal je preporučljivo da uzmem klješta i izvadim ga sam samcat kad je stara godina...ne znam stvarno šta drugo da napravim, a nemam anesteziju razbila mi se
rezony is offline  
Odgovori s citatom