Pogledaj jedan post
Old 23.07.2011., 23:36   #16
Quote:
shkafishkafnjak kaže: Pogledaj post
Evo da se i ja nadovežem na temu, nisam siguran hoće li pomoć - meni je.
Dok sam bio dijete vožnja mi je užasno smetala, a pogotovo ona u autobusu. Čitanje i slične aktivnosti dovodile su me na rub izdržljivosti. Stvar koja mi je pomagala u većini slučajeva bila je gledanje u daljinu.
I tako je na red došla srednja škola tj. svakodnevno putovanje autobusom u duljini od 60km. Svaki dan, 5 puta u tjednu. Prva godina je bila nezgodna i dosta sam ekperimentirao(možda zvuči malo filozofski) - obraćao sam pažnju na svakakve sitnice poput čitanja prometnih znakova, registracija automobila() i šta ja znam sve. Uglavnom pokušavo sam se preokupirat svime i svačim samo da ne mislim na to kako mi može doć loše. Sljedeće tri godine pa sve do danas, mučnina mi dođe jako rijetko(usudim se reć par puta godišnje), a to je najčešće u nekakvim situacijama kad putujem na veće nadmorske visine ili nisam od volje.
Nadam se da ti nisam pokvario topic ovim romanom , ali ovo što sam gore boldao meni je uistinu pomoglo.

Živila!
Ali mučnina je do organa za ravnotežu, ne do percepcije...Tak da vjerujem ovo tebi pomaže, al ne znam dal bi i većini. Baš zato kaj sam sve metode iscprila, pijem Draminu...inače
keyleigh is offline  
Odgovori s citatom