Pogledaj jedan post
Old 07.04.2011., 21:17   #19
trazim izlaz

imam jedan veliki problem i trebam izlaz iz te situacije, jednostavno receno prisiljen sam prodati kuću u kojoj sam odrastao i u kojoj trenutno zivim,zbog svoje sestre..... trebam savjet kako da je drzim podalje od kuce dok se kuca ne proda .... situacija je slijedeca ... u toj kuci od prije nekih 7 godina zivimo samo majka i ja ,dok se sestra odselila tvrdeci kako mi vrsimo teror na nju i djecu (da objasnim teror-prigovaranje na nacin zivota jer je po cijele dane zapustala dijecu i ostavljala ih kod majke da se brine dok je ona svrljala okolo po kavama i sl. sto je u konacnici rezultiralo time da se odseli odavde ) ugl ona se odselila u podstanare i kasnije se razvela od muza i nasla nekog drugog itd... i nije se tih 7 godina niti javljala niti ista ... u medjuvremenu je majka prepisala svoj dio kuce na mene kako bi ja mogao samostalno poceti obnavljati kucu i ulagati u nju jer sam sad u pocetku stvaranja obitelji ,trebam se skoro ozeniti i dijete mi je na putu, da bi se sada ona nasla jer je nekako doslo do nje ta situacija, da mi naredjuje da ja njoj sad isplatim njen dio kuce ili da prodam kucu kako bih joj dao njen dio novca da je se napokon rijesim u zivotu te da ako to ne rijesim u iducih par mjeseci ona se jednostavno vraca i useljava bez pardona....

e sad , ja se jesam i raspitao i bio i kod odvjetnika i u mupu i sve... ispada da ja kao osoba koja tu zivi sve ove godine , radim ko mulac za minimalac jer nema bolje.... ulazem koliko mogu u tu kucu da se moze u njoj zivjeti brinem se za majku i sve to.. i na kraju , zar ona stvarno moze samo tako dosetati sa ulice i samo se useliti bez ikakvih caka ili necega ,

ja sam i pristao da prodamo tu kucu samo da je isplatim ali svi znamo da se kuca nemoze prodati u jednom danu ili u najboljem slucaju u 4-5 mjeseci ,barem ne za novce koje vrijedi... i kao sto rekoh nemogu dignuti kredit toliki koliko bi ona htjela da je se isplati jer nemam prosjek plače , kucu nemogu prodati opet za te novce u tom roku ..... da zivimo pod istim krovom nemozemo jer tu sad zivimo mama i ja i uskoro moja zena i dijete a kuca nije velika,jednostavno nema ni mjesta ...


dakle dali netko zna kako da se postavim da je drzim podalje od kuce dok se ista ne proda , jer me strah buduci je pocela vrsiti pritisak na nas i sve,i najvise me brine jer mi je zena trudna da taj njen teror nece povuci neke posljedice ....


pomagajte ...
phoenixos is offline  
Odgovori s citatom