Pogledaj jedan post
Old 06.04.2009., 11:38   #8
jebiga nisam iz rijeke nego iz gorkog kotara, delnice....al pise PGŽ pa ajd reko radi ovog "G" da se ukljucim...

jucer sam kojih 35-40 km prozvako, delnice-crni lug-malo selo-delnice itd....veoma zanimljiva tura, pogotovo posto se radi o gorkom kotaru pa si uvijek na oprezu sta se tice zivotinja. nije mi se prvi put desilo da sam na zivinu naletio, al jucer sam imo svoj prvi susret sa zasticenom na vrstom RISOM...bas je fora bio (mislio sam da je to cudo manje al to je ko šukela, jedino ga glava veze sa mackom...mozda cak prije i leopardom)...uglavnom gledali smo se jedno pol minute na svega 6-7 metara jer ja njega nisam vidio dok nisam digo pogled s puta, a on mene dok nije cuo gume posto je bio lagano okrenut od mene. na tren su mi se malo stisla jajca jer sam se malo i s vremenom preracuno pa je poceo lagano i mrak, al onda je on pickica zbriso u sumu....a ja nastavio do doma tih 15-naestak km pedalirat ko lud i osvrtat se na svaki sum lisca...jebeno je tako sam ic sumom i drumom....al bogami nisam ni znao da imam toliko kondicije, al kad je vatra pod petama
__________________
Domaca Rakija - EXtreme Drink for EXtreme People
pecsz is offline  
Odgovori s citatom