Pogledaj jedan post
Old 15.10.2007., 14:37   #20
Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
Mjesec u Vagi

wow
moj prvi dojam nakon čitanja ovag posta je da baš i nije nešto najpozitivnije kada se majsec smjesti u vagu, ali naravno onda sam ga ponovo pročitala pa izvukla bit

kao što sam i rekla moja sestra ima mjesec u vagi (smješten u prvom polju, inače asc joj je u djevici, a sunce u strijelcu)
i moram primjetiti da je ona tako voli posložiti stvari, veza je veza nema muljanja između (još se nije udala, mlada je), ali mislim većina ljudi više preferira jasne odnose

ono što nisi spomenula, a to sam primjetila i kod nje i kod druge prijeteljice i kod još jednog frenda (svima je mjesec u vagi) da se vole sređivati (naravno čim vaga ima neke veze s nečim) ono moja seka ne izlazi u dućan po kruh ako se ne presvuče, nema šanse da u kućnoj trenirci ode po novine isl.
nije sad neka 'šminkerica' ne hoda u štiklicama, ali u tom svom stilu koji fura ona zna red i ne odstupa od njega
da ne spominjem markiranu robu na koju malo 'pati'
za ovo dvoje nisam toliko sigurna jer ne viđam ih prečesto i ne u tim izdanjima kada idu 'po kruh', ali ono što sam vidjela sve je tip-top, usklađene boje, pomno birani i najsitniji detalji (inače oboje su blizanci s mjesecom u vagi)

evo da se vratim na sestru ona ponekad, ili često, u ključnom trenutku zna biti neodlučna pa zna propustiti priliku zbog toga (govorim o muško-ženskim odnosima)
nije neka ovisnica o vezama, ali bi sada već htjela imati nekoga kraj sebe, to mi je i rekla i to nedavno, a i prije

ova druga prijateljica pak stalno ima nekoga u điru, pažnja joj ko leptirić leti s cvijeta na cvijet
frend je relativno nedavno izašao iz dosta duge veze pa se rehabilitira, hehe, ali sam primijetila da s neobičnom dragošću priča o djeci frendova, super kuha, pospremi kuhinju za sobom...zgodan, broj dobijete na pm , hehe, šalim se
ne dam vam broj!

S.C. samo tako dalje
__________________
a možda su u šumi..
zvonkaaa is offline  
Odgovori s citatom