Pogledaj jedan post
Old 12.05.2010., 17:38   #20
Quote:
adiam kaže: Pogledaj post
da,išao je baš i preko Venere(vladar ASC.a),Sunca,koji su u Lavu...pa me začudilo i to neko probadanje u prsima,lupaje srca(a Sunce je srce koliko znam),što nikad prije ni kasnije nisam osjećala,nego baš u tom periodu i tako s kosom isto,počneš se ono plašiti, stvarno jeziv osjećaj.Da sve kompletno osjetiš kao slabljenje,kako fizički,tako nekako utječe i na psihu,raspoloženje i sl.(jer Venera je i radost i sl.).Izlaskom iz Lava odmah je nailazio na Merkur i tako,znači nije ni čudo.
rekla si da ti je ispadala kosa...pa da li si imala kakav aspekt na mars,jer sam mars(androgeni) i dovode do ispadanja kose,a ako u potpunosti osoba ostane bez ijedne dlake na tijelu(alopecia) dakle i bez trepavica i bez obrva svakako treba gledati mars.

Tebi je samo kosa malo ispadala,ne trebaš gledati samo saturn nego i tadašnje aspekte na mars i pluton obavezno. Oni su i prvenstveno i zaduženi za ispadanje kose,a ne saturn. On ti je mogao samo dodati extra otežavajuću okolnost kako po pitanju kose,tako i po pitanju cijelog organizma.
Dakle,trebala bi pogledati tranzte marsa i plutona u toj godini kao i aspekte na marsa i plutona u natalu.

I ovo što si opisala za kosu je skoro pa tipična plutonovska kosa,duga tamna ravna ---imam vrlo sličnu tebi.
vixen27 is offline  
Odgovori s citatom