Tema: Mijastenija
Pogledaj jedan post
Old 10.03.2012., 16:44   #942
bok ekipo,vidim da mi niste baš najbolje te da vas mijastenija muči dosta,eto meni je dobro e pa čak sam i smanjil hranu ne jedem tak puno i bolje se osječam želudac mi se ne muči toliko a bioaktiv mi puno pomogne popijem šalicu dnevno poslije ručka i dobro je,ajd dobil sam dvije kile al sad sam smršavil 1 kilu u mjesec dana pa je dobro,vrijeme dobro podnosim te sam na 20 decortina nisam ga niže spuštal jel ne znam kaj bi bilo,a ovak funkcioniram odlično.Nemam tegoba nikakvih sve je ok pa čak i očni tlak al sam dobil nove kapi xalacom.još sam uvijek na cellceptu 2gr dnevno to mi je komisija odobrila na godinu dana u bolnici,eto za sada je sve ok.Da kaj se ovog tiče prvo ortoped pa psihijatar pa tek onda neurolog da bi se vidlo da je čovjeku loše radi bolesti,a ne radi toga kaj si je psihički umislil da je bolestan ma svi doktori tj.večina njih misli da si psihički u banani,ma doktori su u banani,a ne mi najlakše je pacijentu dat apaurine prxitene ili dr.pa ko vas šljivi pacijenti,jer za posljedice ne brinu oni nego mi,a naš organizam ih trpi,a i posljedice dojdu kad tad na vidjelo.mi te sve doktore plačamo i tak se odnose prema nama pa nismo došli k njima bezveze na čašu soka nego jer smo bolesni,a ne znamo kaj nam je.kak vele dotori "a po šta ste vi došli k meni-nama"da došel sam jel mi se sviđate,ma užas neču više o tome.ja znam tu dr.bilič nije ona loša samo ju treba pitat i bude sve rekla,al onak malo čudno izgleda na prvi pogled al je ok.eto ja sad pod kraj mj.idem na kontrolu i dr.bu sretna kaj mi je dobro,a i ja.

a vi moji dragi mijasteničari kako ste kaj vas sve muči jel vrijeme više il malo kaj se živcirate pa vam nije dobro?
darijomeko is offline  
Odgovori s citatom