Pogledaj jedan post
Old 20.07.2007., 15:55   #7
Quote:
prorex kaže: Pogledaj post
Onda ću ovako, sve radit iz iverala, ABSat odmah kod rezanja i preskočit kupnju cirkulara iako sam je imao u planu kupit. Sumnjam da ću išta raditi iz punog drva. Samo mi još reci dal mi treba glodalica (ručna) ako bi trebao napraviti vrata pa za izbušit one krugove za pante? Pitam jer idem ovih dana u šoping pa da kupim sve odjednom (na revolving pa da to razbijem na otplatu).

E da, gledao sam ubodne pile i vidio da ima dve vrste pilica U i T sistem. Kako sam shvatio T je češći ili se varam. Svakako ću kupiti pilice za laminat i pilice za drvo samo da znam koju pilu ubost. Gledao sam prvo Einhell sa laserom 750W (al ak laser nije centriran ubijem nekog) sa U pilicama ili Skill sa T pilicama.
Laser ne radi! Tako da što se lasera tiče ne moraš kupovati tu pilu. Inače, ja sam einhel ubodnu vozio tri puta na zamjenu jer nije radila, evo ova treča radi super. Skill je ok hobi alat, precizan i ergonomski. Brza izmjena pilica i otpuhivanje piljevine su joj prednost. Ja sam sa svojom zadovoljan, samo što sam je ubio s radnim pločama pa je sad malo rasklimana, ali još uvijek radi k'o zmaj.
__________________
Z
zoranp is offline