Pogledaj jedan post
Old 05.05.2004., 23:05   #8
na gran canariji vise puse, meni je ljepse na tenerifama. nema znamenitosti, lijepo je otici na teide na tenerifama (vulkan), dobar je dozivljaj i jahanje na devama. plaze su pjescane al uglavnom je jako valovito, pa se kupa u bazenima. sad ne sjecam se tocno svih naziva al mislim da je to na tenerifama, ima ogroman bazen, morska voda, sve je jako lijepo uredjeno, kao da si stvarno na plazi... morala bi starce pitat za detaljnije opise jer ja to sve skupa bas i nisam pamtila... al meni je tamo jako lijepo, bila sam uglavnom oko nove godine. nocni zivot je dobar, ima i puno barova sa svirkom u zivo, pa onda ima dosta imitatora recimo elvisa, abbe, billy idola itd... hoteli su dobri, uglavnom kad dodjes tamo imas drugi dan "koktel dobrodoslice" gdje ti iz agencije zenska sve pojasni sta te zanima, dobijes letke itd. da znas kuda ici. dobro je i za shopping, ima puno trgovina, imaju i shopping centre gdje prodaju indijci (kazbah) i tamo se mozes ful cjenkat za tehniku i jako dobro proci. samo moras jako pazit da ti ne uvale nesto, moras bit oprezan ful. al mozes stvarno dosta spustit cjene i to je super. dobar je izlet na las palmas, za shopping raj. hmmm... moje osobno misljenje je da je bolje na tenerife ici al to je samo moje misljenje. ako volis vjetar odi na gran canariju nisam bas bila previse od pomoci al ko zna mozda ti posluzi ono sa indijcima pazis na plazi da te ne pokradu, kupis ananas il kokos koj prodaje neki tip po plazi, zavalis se pod slamnati suncobran i uzivas bjutiful. da, i organiziraju se izleti u maroko, pa onda izlet brodom na kojem budes manje vise cjeli dan, imas animatore, sviraju spanjolsku muziku, i budes cjeli dan okruzen pijan englezima i ima jedan super kafic/klub zove se mislim "brown sugar" si pustaju samo rap i r'n'b, a ima i dosta kafica gdje pustaju samo rock/metal, ma za svakog se nesto nadje, mos def...
*Girlie* is offline  
Odgovori s citatom