Pogledaj jedan post
Old 14.05.2004., 09:38   #9
Prvi rođendani se pretvore ,obično u pravu feštu koju slave roditelji a ne djeca.S godinama,ta tradicija i ostane.Vidjela sam previše rođendana koje su slavili roditelji umjesto djece.
Do nekih svojih 3g,neće ni shvačati što se to događa oko nje-ga.Prevelika buka,puno ljudi i obično djete postane nervozno i umorno.Ipak je još beba kojoj još treba puno sna.Pravi rođendani se događaju poslje 4g,kad se skupe klinci i kad se može nešto organizirati za njih.E to je onda pravi mali tulum u kome najviše stradaju roditelji koji posle padaju s nogu od umora.Ali ,za mene su to bili najbolji rođendani,gdje si maštu možeš pustiti na volju ,peći na tone kolača i raznih malih stvari za grickanje,organizirati igre i cijelo vrijeme biti koordinator između gostiju i djece.Kasnije,sa svojih 7-8g,nisu sve torte dobre,biraju sokove i postanu mali prebirljivci-tada im je već teško udobrovoljiti i sve se svodi na instant rođendane.Uživaj u bebaču jer tako su slatki i neodoljivi kad su mali,poslje su samo slatki
__________________
Ja imam jednostavnu filozofiju: Napunite što je prazno. Isprazne što je puno. Posvrbite gdje svrbi.
anabelll is offline  
Odgovori s citatom