Pogledaj jedan post
Old 13.09.2004., 19:33   #13
Cool

Quote:
UmpaUmpa kaže:
Nije ni on. Definitivno nam je IL stranac... Ali od kuda? I za koga radi? To ce biti zanimljivo otkriti. Prije par mjeseci je otkriveno da je bio udbas, i sam je to priznao u jednoj raspravi sa nemruth... Samo za koga li radi danas...

I.L nikada nije bio ničiji lakej niti suradnik. I.L je najčasniji i NAJČISTIJI čovjek u HRVATSKOJ i... šire... inače, vi ste sve prekopali, i niste mogli naći ništa crno iz života tog sveca Božjeg!




Quote:
Prije par mjeseci je otkriveno da je bio udbas, i sam je to priznao u jednoj raspravi sa nemruth


Molim moderatore da ovakve otvorene laži, ćivutska podmetanja uklone iz rasprava? Jer Ili MOSSADOVSKA hijeno navedi citat, ili neka moderatori rade svoj posao.

Nikada i nigdje ja nisam rekao da sam radio za bilo koga drugog osim za - Isusa i ljubav Božju koja liječi duše...

Ali vidim ... pogodilo vas... ISTINA... pa ste spremni i na LAGANJA, pače... IZMIŠLJANJA !

Moderatori, inače, sutra Kazarski neprijatelji mogu pisati po forumu da je I.L napisao "u raspravi s tim i tim" da je, čak Ariel Sharon"! A to je za I.L-a užasna i pomisao! Gore nego da I.L-a optuže da je Adolf Hitler!
I.L is offline  
Odgovori s citatom