Pogledaj jedan post
Old 14.01.2013., 16:15   #31
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Već duže vrijeme muči me gore navedeni problem. Imam 26 godina. Odmah da kažem, karakterno sam nešto introvertiraniji.
To je problem. Jedan od problema, vjerojatno. Nažalost, ako hoćeš rezultat koji neće biti temeljen na pukoj slučajnosti, trebat ćeš mijenjati neke stavove. Ne možeš biti vojnik ako nisi spreman rukovati oružjem, ne možeš biti znanstvenik teoretičar astrofizike ako vjeruješ da je Bog stvorio Zemlju. Kužiš poantu? Malo niže ti objasnim zašto ti ovo govorim.


Quote:
Po raznim klubovima i slično ne izlazim jer ne podnosim komercijalnu glazbu, ove neke Gage, Rihane Bibere i slično.
Ha čuj... očito ti je onda važnije kakvu glazbu slušaš nego druženje s curama, pa... odvagni za i protiv pa vidi i sam odluči...


Quote:
Više od godinu danas visim na raznim dating portalima, međutim sasvim bezuspješno. Nakon nekoliko kurtoaznih pitanja i odgovora, komunikacija jednostavno prestane. To postaje vrlo frustrirajuće.
Moj prijedlog: izbriši te accounte i nemoj se više nikad registrirati na takvo mjesto. Ja sam 9 godina to radio i iz godine u godinu sve više društveno propadao. Dok nisam odlučio stati s time... Inače to što ti komunikacija prestane znači samo da šalješ dosadne poruke, koje očito drugoj strani ne pobuđuju nikakve emocije. Npr. rasprava koja je bazirana na logičkim činjenicama tipa kakvu hranu si znaš spremati ili koju si školu završio i u kojem dućanu kupuješ cipele, ne vodi apsolutno ničemu.


Quote:
Ponovo sam počeo studirati, međutim kao izvanredni student imam jako malo predavanja pa tu ne vidim neku šansu.
Zamoli neku studenticu da ti održi par sati instrukcija, reci da kako ne ideš na predavanja ne kužiš neke stvari... Šalim se malo, al gdje se skupljaju kolege studenti? Zar te nimalo ne privlači da se skompaš s njima? Uh... ako ne onda je to problem, znaš?

Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
Hvala na trudu, ali promašeno. Mene zanimaju savjeti za situaciju u kojoj nemam prijatelje ili imam nekolicinu (što je ovdje slučaj) jer ne pada mi na pamet skupljat okolo "prijatelje".
Quote:
Kvizoman kaže: Pogledaj post
druženje s muškarcima me niti ne zanima posebno.
Bojim se da je ovo jedan od stavova koje ćeš morati mijenjati. Širok društveni krug je osnovni način pronalaženja cure ako nisi u stanju bez puno premišljanja izaći u noćni klub ili bilo gdje drugo gdje ima ljudi, i zbariti curu koja ti se svidi...


Moj savjet: nađi ovdje na forumu još nekoga lika iz grada u kojem živiš, koji ima iste problema kao i ti. I počnite jedan drugoga motivirati, izlaziti zajedno, upoznavati cure, a također i upoznavati muške koji su dobri s ženama... od samovanja i izbjegavanja društva nećeš ništa dobroga izvući. Moraš se aktivirati, socijalizirati. Ako nećeš mijenjati te stavove, samo slučajno si možeš naći curu. I to vjerojatno, ne baš onakvu kakvu bih ti poželio, već neku koja ne može naći nikoga iz tko zna kojeg razloga, pa će tebe uhvatiti jer imaš para ili što ja znam već...

Good luck
coldplug is offline