Pogledaj jedan post
Old 04.04.2009., 14:00   #14
Quote:
MaliZeleni10 kaže: Pogledaj post
Onda pogledaj malo bolje, navode losu plastiku u unutrasnjosti i dobio je tri zvjedzdice od njih a citateljima se sugerira da je Kia Ceed bolja kupovina.
Ja gledam, ali je ocito da ti ne gledas. Jesam li ja spomenuo sivu plastiku kao prigovor? Jesam. Prema tome ne znam sto si se uspuhao? A losa plastika(i tvrda) je jedino sto si uspio izvuci da se zamjera Cruzeu, uz slabasni okretni moment. Prema tome nemoj ljude, koji neznaju engleski, obmanjivati svojim pisanjem. Jer po tebi ispada da je Cruze totalno popljuvan u tom clanku, a istina je potpuno drukcija. A koliko bi zvijezdica trebao dobiti? 5? To je automobil klase Golfa, Focusa i Astre. Sto je doista realno da dobije vise od 3 zvijezdice? I ne, ne sugerira se citateljima da je Kia bolja. Gdje autoexpress sugerira da je Kia bolja? Autoexpress je spomenuo rivala i nakon toga je ukratko napisao sto misli o rivalu. Pogledaj si ostale testove autoexpressa, pa mozda shvatis o cemu pisem. Za sugeriranje postoje usporedni testovi autoexpressa.

Quote:
Tebi su to dobre kritike??
Da, s obzirom kakva je konkurencija(juzno korejska), to za mene jesu dobre kritike.

Quote:
Meni nisu.
Tvoj problem.

Quote:
A da li je lijep ili ne, to cu ocijeniti uzivo iako i meni odlicno izgleda na slikama.
Opet tvoj problem, meni je lijep, i u 99% slucaja ako mi se auto svidi na slici, svidja mi se i uzivo.
DUB 21˝ is offline