Pogledaj jedan post
Old 27.12.2006., 10:43   #1
Trčanje po zimi

Ovak, počela sam joggirat ovo ljeto, do tada sam vježbala po teretanama ili doma na orbitreku. Tako da nisam bila skroz "početnik" u trčanju. I tako sam trčala do prije mjesec dana, možda malo više. Prvo sam se razbolila - na faxu je harala neka viroza, pa sam ju i ja pokupila. I nakon toga sam išla vadit madež, te kak sam imala šavove (a madež je bil na nezgodnom mjestu), nisam opet smjela trčati. Sad nakon više od mjesec dana (cirka), kad je i malo zahladilo i ja izašla iz forme, sam opet počela trčat. Jedva sam napravila mali krug, koji mi je bio prije samo za zagrijavanje. Vratila sam se doma, sva sam se tresla, osjećala se na rubu snage (morala sam doslovce sjest i pričekat da mi se vrati snaga) i glava me počela bolit. Obukla sam se toplo,ali ne previše. Stavila sam i kapu na glavu. Ne znam jel to normalno da se tako sad osjećam? Koji mi je vrag? kaj sam fakat izašla iz forme za tak kratko vrijeme? Ili je to nekaj drugo?
A vidim ljude da joggaju i po ovoj hladnoći i niš im nije. A ja obožavam trčati i ne bih htjela stat sad prek zime.
becky_maro is offline  
Odgovori s citatom