Tema: Djevica
Pogledaj jedan post
Old 27.04.2012., 20:52   #2108
Quote:
VragJeUOvojZeni kaže: Pogledaj post
Na vodene ,vatrene i zemljane podjednako ,a na zracne najmanje ,jer i sama imam malo Zraka u natalu u odnosu na ostala 3 elementa ,koja su mi podjednako zastupljena.
Ali ,sta se ljubavi tice ,definitivno najjace okidam na Blizance..
Ti Blizanci imaju nesto sta me strasno privuce i sa njima inace ostvarim super komunikaciju..
A inace ,dobri su mi i Ovnovi ,Ribe ,Skorpije i Bikovi..ne volim Vage nikako..previse su mi nekako zracne ,previse hladne ,racionalne ,neodlucne ,previse vazu ,previse leprsavo povrsne ,a nekad mi se cini i povodljive..
Takvih je bilo najvise..Jedino dvije Vage od njih mozda 10-ak su mi simpaticne..ma koma..
A astroloska sam kombinacija kao i ti.
A vidiš kod mene je upravo suprotna situacija...uvijek sam najviše na Vage otkidala, a potom na Blizance. Na Vodenjake nekako najmanje. Iako u karti imam najviše zemlje (Sunce, Mars, Saturn, Uran, Neptun), zemljani znakovi su me uvijek najmanje privlačili. Bikovi su mi, primjerice, oduvijek bili odbojni i muške Bikove ne volim baš, za razliku od ženskih. S Jarčevima sam uvijek imala super komunikaciju (na bazi prijateljstva), a Djevice su mi uvijek bile predmet ljubavnog interesa , iako niti jedna nije padala na mene. No, sve je to blijedo u usporedbi s količinom privlačenja kod zračnih znakova .
Imam Merkur, Veneru, Mjesec, SMČ i Lilith u zračnim znakovima pa vjerujem da je u tome razlog (i još par asteroida, al ne vjerujem da je to bitno).
Ali svakako je zanimljivo vidjeti kako osobe koje imaju isti sunčev znak, pa i podznak (što je kod nas dvje slučaj ) mogu biti privučene sasvim različitim znakovima.
__________________
"It's very dull work."
"I like dull work."
lady vintage is offline  
Odgovori s citatom