Pogledaj jedan post
Old 08.05.2006., 10:16   #350
Evo da se i ja uključim u raspravu sa svojim iskustvima ! Mene napadaju alergije u proljeće sa prvim otkosima trave ! Na svu sreću , ambrozija ne utječe na mene !
U užem krugu obitelji imam slučaj da mi je bratić alergičan na sve živo i neživo ! Kako njegovi roditelji su dobrostojeći i visoko kotiraju u političkom životu , bio je na testovima i pregledima kod vodećih europskih pa i svjetskih liječnika !
Evo nekih njegovih savjeta :

01. Claritine -- definitivno NE - jer je povučen i zabranjen u cijelome svijetu osim ISTOKA !
02. Tabletu obavezno uzimati na večer prije spavanja a ne preko dana !
03. Testirati sami sebe na lijekove jer ćeš sam prepoznati što ti najbolje odgovara
04. Koristiti vitamine- šumeće, magnezij, cevit i sl.
05. Redovito održavati kondiciju jer tijelo pri treningu stvara sebi zaštitu od svega pa tako i od alergija !
06. Kremica Dr. Theis - definitivno pomaže i otklanja svrab, kihanje ,pečenje i sl ( bar kod njega i kod mene )

Hvala svima koji su podjelili savjete iz vlastitog iskustva jer moramo se zajedno boriti protiv epidemije zvane ALERGIJA
__________________
dolje mlijeko, živio ARSEN

" Ne upuštaj se u raspravu sa idiotom ! Spustit će te na svoj nivo i pobjediti iskustvom "
zanzibar is offline  
Odgovori s citatom