Tema: Spirala
Pogledaj jedan post
Old 14.10.2005., 13:45   #15
Zaista ste se raspisale o tim tableticama.
Ja sam prije 7 godina imala koma lice, ono dvije VELIKE rane sa svake strane. Uzas, samu sebe nisam mogla vidjeti. Prvo me jedna kozmeticarka zeznula, pa sam nadobudno i naivno otisla poznatoj Lajli u Esplanadu. Sad ce ona meni enzimske pilinge, to ce se sve srediti, to ce biti sjajni, divno i krasno. I tako ja dva mj. kod nje, a stanje sve gore. Naplatila je mojoj mami kao s popustom jedno 4000-5000 kn. Onda sam otisla dermatologici u studentsku polikliniku i tamo me mazala s vocnim kiselinama (sad jos uvijek ne mogu vjerovati!!! ).
I zivjela ja tako neko vrijeme s tim ranama na licu, kad od nekih poznanica cula Diane sredjuju stvar. I tako ja otisla svojoj dr. i ona meni napisala recept i ja krenula na godinu dana. Nakon te godine pauza 7 mj. da vidimo sto ce biti. Medjutim ponovno se javilo. E onda sam naisla na info o fenomenalnom dermicu i rekao on meni da mi je u cijeloj prici najpametniji potez bio pocet s Dianama. I tako sam otisla kod ginica i ustanovio on meni ciste i krenula ja. Pa na 2 god pa provjera u trajanju od 7 mj je'l gotovo, pa jos godinu pa sa pauza vec 4 mj i zasad je ok. Ali, u medjuvremenu sam razgovarala s jednom poznanicom, znanstvenicom koja zna JAKO PUNO o tome i rekla mi je da ako namjeravam imati djecu da barem 6 mj ali jos bolje GODINU DANA ne uzimam nikakvu kontracepciju tog tima jer:

tu se radi o reproduktivnom sustavu koji je ionako jako osjetljiv i podlozan svemu i svacemu i onda ga ti ides jos zaj**** s hormonima s kojima isto tako nije za igrati se i tako stvaras DEBELU podlogu za moguce komplikacija a da ne govorim o mutacijama jajasaca.......

DAKLE CURE RAZMISLITE SI MALO!!! Nije bas za zafrkavati se s hormonima bez obzira na njihovu kolicinu a posebno hormonima reproduktivnog sustava. E da rekao mi jedan od boljih i nekompromitiranih dr iz Petrove, jos k tome i poznanik da je najbolji lijek protiv policisticnih jajnika trudnoca (NARAVNO NE SAD SVI U DRUGO STANJE, ALI::

Ja sam definitivno za manje unosa bilo kakvih umjetnina u sebe.

A BTW spirala nije bas sigurna. Samo u mojoj familiji je dvoje djece zaceto sa spiralom...
__________________
V. 19.06.2008.
K. 01.10.2010.
misiz S is offline  
Odgovori s citatom